Specjalista ds. zakupów
  • Łochów
Łochów, Łochów, mazowieckie, Polska
GRUPA MARTIN Sp. z o.o.
7. 6. 2024

W związku z realizowanymi i planowanymi inwestycjami budowlanymi w zakresie budownictwa mieszkaniowego i przemysłowego poszukujemy osoby na stanowisko:

Opis stanowiska:

  • Sporządzanie zamówień zakupu zapewniających ciągłość procesu budowy
  • Nadzór nad terminową realizacją dostaw
  • Zbieranie ofert handlowych od dostawców, analizowanie i wybór oferty
  • Negocjacje cen oraz warunków handlowych z dostawcami
  • Pozyskiwanie nowych dostawców i producentów
  • Tworzenie bazy alternatywnych dostawców
  • Koordynowanie przebiegu reklamacji u dostawców
  • Ścisła współpraca z zespołem ds. planowania i realizacji
  • Realizacja bieżących zadań związanych z planowaniem i realizacją projektów

Wymagania:

  • Wykształcenie min. średnie, mile widziane wykształcenie budowlane
  • Doświadczenie w pracy związanej z budownictwem
  • Dobra znajomość pakietu MS Office (w szczególności MS Excel)
  • Zdolności negocjacyjne
  • Umiejętność analizy projektów
  • Komunikatywność, otwartość i umiejętność pracy w zespole
  • Bardzo dobra organizacja pracy, samodzielność w planowaniu i realizacji zadań
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o uzgodnioną formę zatrudnienia
  • Pracę w przyjaznym i zaangażowanym zespole
  • Terminowość wypłaty wynagrodzenia
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Ubezpieczenie grupowe

  • Praca Łochów
  • Łochów - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    76 956
    15 055