Specjalista ds. zakupów
  • Bieruń
specjalista ds. zakupów
Bieruń, Bieruń, Śląskie, Polska
Randstad Polska Sp. z o.o.
20. 8. 2024

Czujesz się swobodnie w obszarze pozyskiwania dostawców i komponentów produkcyjnych?

Dla naszego międzynarodowego klienta z branży motoryzacyjnej, poszukujemy specjalisty ds. zakupów. Zapraszamy po więcej informacji!

Oczekujemy

  • wykształcenia wyższego (preferowane techniczne)
  • doświadczenia w pozyskiwaniu dostawców na rynku europejskim (min. 3 lata)
  • znajomości zagadnień z zakresu zarządzania dostawami
  • znajomości języka angielskiego w stopniu zaawansowanym
  • znajomości rysunku technicznego, urządzeń procesowych, przyrządów pomiarowych i systemów zarządzania jakością - mile widziane
  • znajomości pakietu MS Office (Word, Excel, Power Point)
  • gotowości do pracy w międzynarodowym środowisku
  • zdolności analitycznych, komunikatywności oraz zaangażowania

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Oferujemy

  • zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę
  • premię frekwencyjną oraz dodatki okolicznościowe
  • system pracy stacjonarnej, jednozmianowej
  • szkolenia wdrożeniowe oraz rozwojowe
  • pracę w międzynarodowym środowisku
  • pakiet benefitów (w tym świadczenia socjalne)

Zadania

  • poszukiwanie nowych dostawców komponentów oraz kontakt z bieżącymi
  • zamawianie komponentów produkcyjnych zgodnie z zapotrzebowaniem
  • bezpośredni kontakt z dostawcami – odwiedzanie i kontrola dostawców
  • kontrola i weryfikacja dokumentów, w tym zgodności cen, FV itp.
  • sporządzanie NDA, materiałów RFI i wysyłanie ich do dostawców
  • weryfikowanie RFI oraz analizy GAP
  • audytowanie procesu rozwoju produktu (w tym FPCS)
  • nadzór nad wymogami wewnętrznymi od fazy rozwoju do fazy masowej produkcji
  • opracowywanie analiz rynkowych, raportów oraz zestawień na potrzeby działu

  • Praca Bieruń
  • Bieruń - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    106 427
    20 544