Specjalista ds. zakupów
  • Marki
Marki, Marki, Masovian Voivodeship, Polska
Inter Europol S.A.
10. 10. 2024

Miejsce pracy: Marki

Twój zakres obowiązków

  • Koordynowanie przepływu surowców w firmie w celu zagwarantowania ciągłości procesu produkcji
  • Składanie zamówień i ich ewidencja w systemie
  • Kontrolowanie stanów magazynowych i zarządzanie poziomem zapasów
  • Realizowanie zakupów surowców na potrzeby produkcji i projektowania
  • Pozyskiwanie i weryfikacja ofert handlowych
  • Aktywnie poszukiwanie i rozbudowywanie bazy dostawców
  • Tworzenie listy kwalifikowanych dostawców
  • Zgłoszenie oraz nadzór nad procesem reklamacji u dostawców
  • Przekazywanie informacji odnośnie istotnych zmian w surowcach, towarach handlowych do Działu Produkcji, Działu Kontroli Jakości i Działu Handlowego
  • Zarządzanie i weryfikacja dokumentacji zgodnie z Zintegrowanym Systemem Zarządzania

Nasze wymagania

  • Zdolności kupieckie
  • Min. 3 lata doświadczenia zawodowego w realizacji procesów zakupowych i prowadzeniu negocjacji
  • Znajomość branży spożywczej
  • Umiejętność obsługi pakietu MS Office
  • Skuteczność w działaniu oraz odpowiedzialność biznesowa
  • Wysoko rozwinięte zdolności analityczne i organizacyjne
  • Znajomość technik negocjacyjnych i umiejętność budowania relacji z partnerami biznesowymi
  • Dobra znajomość zasad gospodarki materiałowej, planowania zamówień, inwentaryzacji
  • Znajomość języka angielskiego lub/i niemieckiego w stopniu komunikatywnym
  • Zaangażowanie i entuzjazm w zdobywaniu wiedzy i umiejętności
  • Doświadczenie w pracy z systemem ERP – SAP

To oferujemy

  • Umowę o pracę gwarantującą stabilność zatrudnienia
  • Opiekę medyczną
  • Współfinansowanie udziału w programie kart sportowych
  • Możliwość przystąpienia do programu ubezpieczeń grupowych
  • Świadczenia z ZFŚS
  • Nowoczesne środowisko pracy
  • Parking dla pracowników
  • Świeże pieczywo w czasie przerwy śniadaniowej
  • Dostęp do automatów vendingowych z przekąskami i napojami
  • Zniżki na zakup pieczywa w naszej piekarni
  • Szansę na rozwój zawodowy

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • zniżki na firmowe produkty i usługi

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy przesłać za pomocą przycisku APLIKUJ.

Inter Europol S.A. to polska firma rodzinna, która powstała w 1989 roku. Dziś szczycimy się pozycją lidera w produkcji pieczywa w Polsce, a nasze wyroby dostarczamy do Klientów na terenie Unii Europejskiej, a także do wybranych krajów na całym świecie.

W związku z dynamicznym rozwojem firmy Inter Europol S.A. zapraszamy do kontaktu osoby zainteresowane zatrudnieniem na stanowisku: Specjalista ds. zakupów

Administratorem Państwa danych osobowych przetwarzanych podczas procesu rekrutacji jest Inter Europol S.A. (ul. Słoneczna 22, 05-270 Marki), wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy w Warszawie, XIV Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000674460.Z pełną informacją na temat tego w jaki sposób przetwarzamy Państwa dane osobowe jako kandydatów do pracy w Inter Europol S.A. można zapoznać się w naszej Polityce Prywatności, którą można znaleźć tutaj: https://www.intereuropol.pl/polityka-prywatnosci//

  • Praca Marki
  • Marki - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    108 133
    19 251