Specjalista ds. zakupów
  • Plewiska
specjalista ds. zakupów
, Plewiska, Wielkopolskie, Polska
Randstad Polska Sp. z o.o.
29. 5. 2024

Jesteś otwarty na nowe wyzwania zawodowe? Dołącz do nas! Obecnie poszukujemy Specjalisty ds. Zakupów, który dołączy do naszego zespołu.

Oczekujemy

  • kilkuletniego doświadczenia na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej
  • dobrej znajomości języka angielskiego
  • bardzo dobrej znajomości pakietu MS Office
  • znajomości rysunku technicznego
  • wiedzy z zakresu sposobów weryfikacji dostawców, prowadzenia negocjacji, szczególnychwarunków dostaw, KPI zakupowych
  • silnej motywacji do działania i nastawienie na realizację celów
  • rozwiniętych zdolności komunikacyjnych oraz organizacyjnych

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową lub kontrakt B2B
  • pakiet benefitów
  • bardzo atrakcyjne wynagrodzenie
  • duże możliwości rozwoju zawodowego
  • możliwość pracy hybrydowej po okresie wdrożenia

Zadania

  • odpowiedzialność za zakupy
    komponentów wykorzystywanych w produkcji oraz artykułów nieprodukcyjnych
  • codzienna i bieżąca współpraca z dostawcami – wysyłanie zapytań, porównywanie ofert
  • negocjowanie cen i warunków dostaw
  • poszukiwanie nowych dostawców i ich weryfikacja (również
    audyty aktualnych dostawców
  • bieżąca współpraca zinnymi działami firmy
  • bieżąca analiza dokumentacji technicznej, praca z rysunkiem technicznym i współpraca z inżynierami
  • nadzór nad prawidłowością i terminowością dostaw odvkontrahentów, reagowanie na nieprawidłowości i w razie potrzeby składaniereklamacji
  • praca z systemem SAP

- Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

82 870
15 696