Specjalista ds. zakupów
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, mazowieckie, Polska
Uniwersytet Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie
22. 5. 2024

Dział Administracyjno Gospodarczy

ogłasza konkurs na stanowisko

Główne zadania:

  • prowadzenie spraw dotyczących zamówień publicznych tj.: szacowanie wartości, przygotowanie Opisów Przedmiotu Zamówienia oraz Istotnych Postanowień Umowy na dostawy i usługi;
  • analizowanie rynku towarów i usług pod kątem dynamiki zmiany cen ich zakupu;
  • sporządzanie zapotrzebowań i zamówień na zakupy sprzętu, materiałów i usług;
  • poszukiwanie dostawców w ramach sporządzanych zapotrzebowań i zleceń, w tym kontakty z podmiotami zewnętrznymi, bieżąca korespondencja, ustalanie warunków zamówienia;
  • obsługa administracyjna procesu zawierania umów w zakresie przydzielonych spraw;
  • prowadzenie dokumentacji zrealizowanych zamówień/umów;
  • współpraca z innymi jednostkami organizacyjnymi UKSW.

Wymagania:

  • wykształcenie: wyższe (mile widziany kierunek administracja, prawo lub kierunki ekonomiczne);
  • umiejętność przygotowania pism urzędowych;
  • znajomość procedur postępowania o udzielenie zamówienia publicznego wynikających z przepisów Ustawy PZP i Kodeksu cywilnego w zakresie, jaki wymagany jest prawem zamówień publicznych;
  • umiejętność planowania i organizacji pracy;
  • biegła obsługa pakietu MS Office;
  • dodatkowym atutem będzie: doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku w jednostkach zobowiązanych do stosowania prawa zamówień publicznych (po stronie zamawiającego).

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę;
  • możliwość budowania doświadczeń w dużej organizacji;
  • fundusz socjalny, trzynastą pensję.

  • Praca Warszawa
  • Specjalista ds. Zakupów Warszawa
  • Specjalista ds. telekomunikacji Warszawa
  • Specjalista ds. PR Warszawa
  • Specjalista ds. Sprzedaży Warszawa
  • Specjalista ds. marketingu Warszawa
  • Specjalista ds. ofertowania Warszawa
  • Specjalista ds. Zarządzania Warszawa
  • Specjalista ds. Eksportu Warszawa
  • Specjalista ds. transportu Warszawa
  • Specjalista ds. HR Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    108 581
    18 018