Specjalista ds. Zakupów
  • Nowa Sól
Nowa Sól, Nowa Sól, lubuskie, Polska
Model Opakowania Sp. z o.o.
5. 10. 2024

Twój zakres obowiązków

  • Zakup surowców, materiałów do produkcji (farby, kleje, folia, paski …) i materiałów pomocniczych (materiały biurowe i artykuły spożywcze, materiały i środki czystości, materiały pomocnicze dla produkcji …)
  • Kontrola dostaw pod względem: jakości, ilości i zgodności z umowami
  • Utrzymywanie optymalnego stanu magazynów: minimalna ilość zapewniająca ciągłość produkcji
  • Współpraca z Papertrading przy zakupie i dostawach papieru
  • Okresowa ocena dostawców: terminowość dostaw, reklamacje, dotrzymywanie warunków umów
  • Opracowywanie budżetu zakupów surowców, materiałów do produkcji i materiałów pomocniczych oraz arkuszy tektury: miesięcznych, tercjalnych, rocznych, średnio i długookresowych i ocena ich realizacji
  • Prowadzenie przychodów i rozchodów surowców, materiałów do produkcji i materiałów pomocniczych oraz arkuszy
  • Pozyskiwanie dla firmy kluczowych dostawców
  • Negocjowanie korzystnych warunków współpracy z kontrahentami
  • Opieka na prawidłowym wykorzystaniem floty samochodowej oraz nadzór nad umowami
  • Kontaktowanie się z dostawcami i ustalanie szczegółów realizacji zamówień
  • Uczestnictwo w projektach i zadaniach związanych z rozwojem i strategią firmy
  • Pełnienie funkcji eksperta w obszarze Model Top Service Management

Nasze wymagania

  • Wykształcenie średnie lub wyższe
  • Minimum 3-letnie na podobnym stanowisku pracy
  • Nieszablonowe myślenie i wyobraźnię przestrzenną
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym
  • Umiejętność skutecznego działania, aktywnego rozwiązywania problemów, orientację na wynik
  • Umiejętność obsługi komputera w zakresie MS Office, zwłaszcza Excel
  • Prawo jazdy kat. B.
  • Znajomość systemu SAP.

To oferujemy

  • Pełne szkolenie onboardingowe, niezbędne narzędzia pracy, pełne wsparcie doświadczonych specjalistów
  • Liczne szkolenia podnoszące kwalifikacje i umiejętności społeczne
  • Budowanie doświadczenia zawodowego związanego z pracą w międzynarodowej firmie
  • Świąteczne bonusy, premie
  • Dofinansowanie obiadów
  • Dofinansowanie Multisport
  • Pakiety medyczne

  • Praca Nowa Sól
  • Nowa Sól - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 407
    18 648