Specjalista ds. Zakupów – praca od zaraz
  • Rzeszów
Rzeszów, Rzeszów, Podkarpackie, Polska
Grupa590
17. 5. 2024
Informacje o stanowisku

Jesteś absolwentem kierunku elektrotechnika?
Masz co najmniej rok doświadczenie w zakupach?
Znasz j. angielski na poziomie bardzo dobrym?
Miejsce pracy: Rzeszów
Opis stanowiska:
• wsparcie działu kosztorysów i ofertowania w zakresie wyceny materiałów wchodzących w zakres robót oferowanych przez spółkę z branży elektrycznej (w fazie przygotowania odpowiedzi na zapytania ofertowe klientów, przetargi publiczne)
• udział w opracowaniu umów z dostawcami / zamówień na dostawy, pośrednictwo w formalizowaniu umów uzgodnionych pomiędzy dostawcą a spółką,
• kontrola i monitorowanie dostaw zamówionych materiałów na budowy, podejmowanie działań prewencyjnych oraz naprawczych, informowanie o możliwych opóźnieniach
Oferujemy:
• zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub kontrakt B2B
• pracę stacjonarną w siedzibie firmy od pon do pt w godzinach 8-16
• Dla chętnych! Możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego NNW
• Szkolenia podnoszące kwalifikacje ora zapewniające bezpieczeństwo pracy
• Niezbędne narzędzia i wyposażenie (służbowy laptop i telefon)
• Przejrzystą karierę
• Prywatną opieką medyczną
Jeśli jesteś chętny oraz masz odpowiednie wykształcenie, aplikuj do nas!

  • Praca Rzeszów
  • Specjalista ds. Zakupów Rzeszów
  • Specjalista ds. reklamy Rzeszów
  • Specjalista ds. telekomunikacji Rzeszów
  • Specjalista ds. PR Rzeszów
  • Specjalista ds. Sprzedaży Rzeszów
  • Specjalista ds. marketingu Rzeszów
  • Specjalista ds. ofertowania Rzeszów
  • Specjalista ds. Zarządzania Rzeszów
  • Specjalista ds. Eksportu Rzeszów
  • Specjalista ds. transportu Rzeszów
  • Rzeszów - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    90 980
    16 157