SPECJALISTA DS. ZABEZPIECZENIA INFORMACJI - umowa na zastępstwo
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, mazowieckie, Polska
PKO Bank Polski
30. 5. 2024

1070244201

Obowiązki

  • zajmujemy się opracowywaniem przepisów wewnętrznych i wytycznych dotyczących bezpieczeństwa informacji chronionych w banku,
  • opiniujemy projekty wewnętrznych aktów prawnych w zakresie bezpieczeństwa informacji chronionych,
  • współpracujemy z UODO i przygotowujemy odpowiedzi na skargi klientów z zakresu ochrony danych osobowych,
  • przygotowujemy odpowiedzi do klientów w związku z ich wnioskami o realizacje praw wynikających z RODO,
  • przygotowujemy szkolenia w zakresie bezpieczeństwa informacji chronionych,
  • identyfikujemy i analizujemy zagrożenia oraz ryzyka w obszarze bezpieczeństwa informacji chronionych,
  • zarządzamy incydentami związanymi z naruszeniem bezpieczeństwa informacji w banku, w tym kwalifikujemy, analizujemy i oceniamy incydenty bezpieczeństwa pod kątem naruszenia ochrony danych osobowych,
  • współpracujemy z jednostkami organizacyjnymi banku oraz instytucjami zewnętrznymi w zakresie bezpieczeństwa informacji chronionych,
  • bierzemy udział w projektowaniu nowych rozwiązań organizacyjnych i technologicznych z zakresu bezpieczeństwa informacji chronionych.

Wymagania

Oferujemy

  • Umowę o pracę
  • Zdrową równowagę

    między pracą a życiem

    osobistym
  • Pełny pakiet benefitów:
  • Prywatną opiekę zdrowotną
  • Pracę Hybrydową

Źródło: PKO BP/Praca

  • Praca Warszawa
  • Broker informacji Warszawa
  • Specjalista ds. Sprzedaży Warszawa
  • Specjalista ds. Zakupów Warszawa
  • Specjalista ds. marketingu Warszawa
  • Specjalista ds. ofertowania Warszawa
  • Specjalista ds. Zarządzania Warszawa
  • Specjalista ds. Eksportu Warszawa
  • Specjalista ds. transportu Warszawa
  • Specjalista ds. HR Warszawa
  • Specjalista ds. finansów Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    72 121
    13 678