Specjalista ds wydarzeń około programowych i wycieczek
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, Mazowieckie, Polska
Pedagogiczna Rekrutacja
10. 9. 2024

Niepubliczna Szkoła Podstawowa w centrum Warszawy poszukuje pracownika administracji -specjalisty ds wydarzeń około programowych i wycieczek który z pasją poprowadzi organizację wydarzeń około programowych: warsztatów i wyjazdów oraz dokumentację związaną z funduszami krajowymi i europejskimi.
Zakres obowiązków:
-Prowadzenie logistyki i nadzór zajęć warsztatowych prowadzonych w szkole codziennie popołudniu (17- 18.30)
-Organizacja wycieczek szkolnych w kraju i zagranicą (kraje w których języku uczymy)
-Uczestnictwo w wycieczkach (z ramienia organizatora, nie opiekuna)
-Research dostępnych funduszy dla edukacji związanych z wymianami oraz szkolnymi wycieczkami, pisanie wniosków i rozliczanie środków
Oczekujemy:
-wykształcenie wyższe
-kwalifikacje pedagogiczne będą atutem
-licencja pilota wycieczek będzie atutem
-znajomość języka angielskiego i polskiego jest koniecznością
-znajomość innych języków takich jak francuski lub hiszpański lub chiński lub japoński są plusem
-co najmniej 3 letnie doświadczenie na jednym ze stanowisk wymienionych w sekcji poniżej „Dla kogo jest ta oferta?”
-bardzo dobrych zdolności organizacyjnych i dokładności w wykonywaniu zadań
Oferujemy:
-pracę przy ciekawym międzynarodowym projekcie
-pracę w międzynarodowym zespole
-godziwe wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia ( w skali 8000-8500 zł brutto dla całego etatu)
-cały etat: 40 godzin
Dla kogo jest ta oferta?
-Na pewno dla nauczycieli języków, którzy już nie chcą uczyć, ale którzy nadal maja motylki w brzuchu kiedy mają uczniom zorganizować wyjazd i umożliwić odkrywanie zakątków świata
-Na pewno dla nauczycieli geografii,którzy już nie chcą uczyć, ale nadal są przekonani że podróże kształcą i że to właśnie przez podróże w kraju i zagranicą uczniowie uczą się najwięcej
-Dla byłych pilotów wycieczek, którym nie przeszkadza praca w godzinach niebiurowych (u nas 10-18.30) a którzy nadal uwielbiają podróże małe i duże ale poszukują stabilności i jednego stałego miejsca pracy
-Dla osoby z doświadczeniem w dokumentacji przy projektach europejskich która chciałaby swoje umiejętności rozszerzyć
Prosimy o przesłanie:
-cv wraz ze zdjęciem poprzez formularz
-listu motywującego określającego szczegółowo osobista i zawodową filozofię związaną z edukacją przez podróże

  • Praca Warszawa
  • Specjalista ds. analizy i statystyki Warszawa
  • Specjalista ds. chłodnictwa i klimatyzacji Warszawa
  • Specjalista ds. badań i rozwoju Warszawa
  • Specjalista ds. kadr i płac Warszawa
  • Organizator wydarzeń Warszawa
  • Pilot wycieczek Warszawa
  • Specjalista ds. BHP i ochrony środowiska Warszawa
  • Specjalista ds. telekomunikacji Warszawa
  • Specjalista ds. PR Warszawa
  • Specjalista ds. HR Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 407
    18 648