Specjalista ds. wycen (transport – spedycja międzynarodowa)
  • Poznań
Poznań, Poznań, wielkopolskie, Polska
Koimex
14. 9. 2024

Twój zakres obowiązków

  • pełna obsługa procesu ofertowego: analiza dokumentacji przetargowej i zapytań od klientów, wysyłanie zapytań do klientów, sporządzanie wycen, kompletowanie ofert
  • monitorowanie cen usług transportowych na terenie Europy z wykorzystaniem dostępnych w Spółce algorytmów (contract price, spot price, etc.)
  • realizacja strategii cenowej Spółki
  • współpraca z działem prawnym
  • współpraca z działem operacyjnym
  • ścisły kontakt z klientami
  • uczestnictwo w spotkaniach online z klientami międzynarodowymi przy udziale przedstawicieli działu handlowego i operacyjnego

Nasze wymagania

  • doświadczenie w branży transportowo – spedycyjnej minimum 3 lata na podobnym stanowisku (spedytor, obsługa klienta, dział handlowy)
  • wykształcenie wyższe
  • praktyczna znajomość Pakietu MS Office (zwłaszcza Excel oraz Power Point)
  • umiejętności analityczne
  • znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie na poziomie minimum B2 (język niemiecki, francuski lub włoski będzie dodatkowym atutem)

To oferujemy

  • praca w firmie będącej liderem w branży transportu i spedycji międzynarodowej
  • stabilne warunki zatrudnienia oraz czytelny system motywacyjny (UoP lub B2B)
  • możliwość rozwoju zawodowego w obszarze transportu, spedycji lub logistyki magazynowej
  • sprawny proces wdrożenia nowego pracownika do organizacji
  • praca zdalna lub hybrydowa po okresie wdrożenia, elastyczne godziny pracy
  • możliwość wyboru lokalizacji biura: Zielona Góra lub Świebodzin
  • świadczenia dodatkowe (zwrot kosztów dojazdu do miejsca pracy, ubezpieczenie grupowe, karta Multi Sport)

  • Praca Poznań
  • Specjalista ds. transportu Poznań
  • Specjalista ds. Sprzedaży Poznań
  • Specjalista ds. Zakupów Poznań
  • Specjalista ds. marketingu Poznań
  • Specjalista ds. ofertowania Poznań
  • Specjalista ds. Zarządzania Poznań
  • Specjalista ds. Eksportu Poznań
  • Specjalista ds. HR Poznań
  • Specjalista ds. turystyki Poznań
  • Specjalista ds. Zaopatrzenia Poznań
  • Poznań - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584