Specjalista ds. wycen branży instalacji sanitarnych
  • Lublin
Lublin, Lublin, lubelskie, Polska
Trakcja S.A.
6. 6. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska

  • Przygotowanie wyceny/kosztorysów na roboty budowlano-montażowe głownie branży instalacje sanitarne, wod-kan, gaz, kanalizacje deszczowa.
  • Pozyskiwanie i sprawdzanie wycen podwykonawczych i usługodawczych.
  • Przygotowanie i weryfikacja przedmiarów branżowych.
  • Współpraca z wszystkimi działami i jednostkami organizacyjnymi w zakresie wyceny/kosztorysów robót budowlano-montażowych i ich realizacji.
  • Przygotowanie i prowadzenie konkursów ofert dla podwykonawców i dostawców.
  • Sprawdzenie poprawności rozwiązań technologicznych w stosunku do założeń ofertowych z Produkcją.
  • Współpraca przy sporządzaniu ofert i umów podwykonawczych.
  • Sporządzanie budżetów ofertowych.
  • Aktualizacja budżetów realizacyjnych.
  • Opracowywanie analizy konkurencyjności przygotowywanych wycen ofertowych.
  • Analiza ofert konkurencji i ich przygotowanie porównań.
  • Sporządzanie kosztorysów ofertowych wg danych ofertowych.
  • Archiwizacja kopii kosztorysów ofertowych i przedmiarów oraz danych ofertowych.
  • Udział w wizjach lokalnych w ramach opracowywanych wycen, sporządzanie dokumentacji fotograficznej.
  • Udział w naradach koordynacyjnych i negocjacjach.
  • Współpraca przy sporządzaniu oraz sporządzanie ofertowych Harmonogramów robót.
  • Bieżące śledzenie zmian w przepisach, aktach prawnych związanych z kosztorysowaniem robót budowlano-montażowych.

Wymagania

  • Wykształcenie techniczne, inżynieryjne lub wyższe techniczne.
  • Doświadczenie w działach przygotowania produkcji, lub w opracowywaniu kalkulacji ofertowych lub opracowywaniu kosztorysów szczegółowych.
  • Umiejętność kosztorysowania lub chęć nauki.
  • Dobra organizacja pracy, samodzielność, komunikatywność, praca w rozproszonym zespole.
  • Znajomość technologii wykonywania robót budowlano-montażowych branży instalacyjnej.
  • Znajomość norm i przepisów w zakresie wykonawstwa robót budowlano-montażowych branży instalacyjnej.

Mile widziane

  • Doświadczenie w pracy na budowie.
  • Znajomość instrukcji branżowych.
  • Znajomość PZP.

Oferujemy

  • Stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę.
  • Pracę przy inspirujących i różnorodnych projektach.
  • Zniżki na bilety kolejowe w wysokości 90%.
  • Prywatna opieka medyczna z możliwością objęcia całej rodziny.
  • Szeroki wachlarz świadczeń socjalnych (m.in. wczasy pod gruszą, bony okolicznościowe, dofinansowanie sportu i edukacji w ramach Kafeterii).
  • Możliwość rozwoju w strukturach firmy zgodnie z preferencjami pracownika.
  • Szkolenia branżowe i współpraca z ekspertami.
  • Atrakcyjne nagrody finansowe za polecenia pracowników (500-5000 zł brutto).

  • Praca Lublin
  • Specjalista ds. Sprzedaży Lublin
  • Specjalista ds. Zakupów Lublin
  • Specjalista ds. marketingu Lublin
  • Specjalista ds. ofertowania Lublin
  • Specjalista ds. Zarządzania Lublin
  • Specjalista ds. Eksportu Lublin
  • Specjalista ds. transportu Lublin
  • Specjalista ds. HR Lublin
  • Specjalista ds. turystyki Lublin
  • Specjalista ds. Zaopatrzenia Lublin
  • Lublin - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    85 605
    15 914