Specjalista ds. wycen (branża okienna)
  • Myślenice
Myślenice, Myślenice, Małopolskie, Polska
SalesHR
20. 4. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Przeprowadzanie wycen dla klientów indywidualnych oraz firmowych, uwzględniając ich potrzeby i oczekiwania (okna, drzwi i witryny z aluminium)
  • Opracowywanie precyzyjnych i konkurencyjnych ofert handlowych
  • Współpraca z działem sprzedaży w celu zapewnienia kompleksowej obsługi klienta
  • Ścisła współpraca z działem produkcji w celu zapewnienia terminowej realizacji zamówień
  • Monitorowanie i analiza rynku w celu śledzenia trendów i konkurencji
  • Udzielanie klientom fachowych porad dotyczących wyboru odpowiednich produktów i rozwiązań

WYMAGANIA:
  • Doświadczenie zawodowe w branży okiennej, preferowane doświadczenie w wycenie produktów
  • Znajomość rynku budowlanego oraz technologii stosowanych w produkcji okien
  • Umiejętność pracy w zespole oraz doskonałe umiejętności komunikacyjne
  • Dbałość o szczegóły oraz umiejętność pracy pod presją czasu
  • Znajomość programów komputerowych do wyceny

OFERUJEMY:
  • otwartość na oczekiwania finansowe kandydata (podstawa) - dowolna forma umowy (o pracę / b2b)
  • hybrydowy tryb pracy (2-3 dni siedziba firmy)
  • dużą samodzielność w firmie która ma ustabilizowaną pozycję na rynku
  • szkolenie wprowadzające

  • Praca Myślenice
  • Myślenice - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    113 581
    19 190