Specjalista ds. Współpracy z Wykonawcami
  • Nowy Sącz
Nowy Sącz, Nowy Sącz, Małopolskie, Polska
FAKRO
8. 6. 2024
Informacje o stanowisku

Miejsce pracy: Nowy Sącz
Poszukujemy ambitnej, otwartej i energicznej osoby, która będzie odpowiadać za prowadzenie szkoleń produktowych oraz za nawiązywanie relacji i tworzenie więzi z wykonawcami branży budowlanej.
Zadania:
- prowadzenie szkoleń produktowych w firmie i w terenie dla Klientów branżowych (Automatyków, Architektów, Wykonawców, Sprzedawców)
- tworzenie programów, scenariuszy i materiałów szkoleniowych (prezentacje, filmy, podcasty)
- nawiązywanie i utrzymywanie relacji z Klientami branżowymi (Automatycy, Dekarze, Monterzy stolarki)
Wymagania:
- wykształcenie wyższe
- predyspozycje do wystąpień publicznych
- gotowość do podróży służbowych
- prawo jazdy kat. B
- dobra znajomość pakietu MS Office (PowerPoint, Excel, Outlook, Word)
- komunikatywność oraz umiejętność efektywnej pracy w zespole
- bardzo dobra organizacja pracy
Mile widziane:
- doświadczenie w branży budowlanej
- komunikatywna znajomość języka angielskiego
- wiedza z zakresu automatyki budynków
Oferujemy:
- stabilne zatrudnienie
- elastyczne godziny rozpoczęcia pracy
- szkolenia i możliwość rozwoju
- kursy językowe
- dofinansowanie kart sportowych
- atrakcyjna oferta grupowego ubezpieczenia w PZU
- dofinansowanie opieki medycznej
- parking pracowniczy
- bonusy świąteczne
- dostęp do biletów na wybrane wydarzenia kulturalne oraz sportowe

  • Praca Nowy Sącz
  • Specjalista ds. Sprzedaży Nowy Sącz
  • Specjalista ds. Zakupów Nowy Sącz
  • Specjalista ds. marketingu Nowy Sącz
  • Specjalista ds. ofertowania Nowy Sącz
  • Specjalista ds. Zarządzania Nowy Sącz
  • Specjalista ds. Eksportu Nowy Sącz
  • Specjalista ds. transportu Nowy Sącz
  • Specjalista ds. HR Nowy Sącz
  • Specjalista ds. turystyki Nowy Sącz
  • Specjalista ds. Zaopatrzenia Nowy Sącz
  • Nowy Sącz - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    95 687
    16 851