Specjalista ds. współpracy z Partnerami Handlowymi
  • Niepołomice
Niepołomice, Niepołomice, Lesser Poland Voivodeship, Polska
Morele.net
16. 9. 2024

Morele to lider polskiego rynku e-commerce w segmencie dystrybucji elektroniki użytkowej (komputery, laptopy, podzespoły komputerowe, RTV, AGD) z blisko 20-letnią historią obecności w branży. Wartości, które spajają naszą ponad 400 osobową załogę to otwartość, prawość, koleżeńskość, zorientowanie na cel i zaangażowanie.

W związku z dynamicznym rozwojem firmy oraz wdrażaniem nowych projektów poszukujemy ambitnych i zaangażowanych osób do Działu Integracji Marketplace na stanowisko:

Specjalista ds. Współpracy z Partnerami Handlowymi

Nie wymagamy od Ciebie doświadczenia, jedynie pasji i chęci rozwoju – w zamian przekażemy ogromną wiedzę i cenne umiejętności, które wykorzystasz, pnąc się po szczeblach kariery w Morele.net. APLIKUJ!

Zakres obowiązków:

  • Budowanie historii sprzedażowej u obecnych Partnerów,
  • Przygotowywanie i negocjowanie ofert handlowych,
  • Współpraca z Merchantami oraz ich dalszy onboarding,
  • Utrzymywanie bieżącego kontaktu z Merchantami poprzez e-mail oraz rozmowy telefoniczne, w celu budowania długotrwałych relacji i rozwiązywania bieżących kwestii operacyjnych,
  • Monitorowanie rynku i analiza konkurencji,
  • Prowadzenie rejestrów akwizycji w wewnętrznych systemach firmy,
  • Koordynacja procesu integracji,
  • Realizacja celów strategicznych i budowa pozytywnego wizerunku firmy.

Poszukiwane kompetencje:

  • Łatwo nawiązujesz kontakty i potrafisz budować długotrwałe, pozytywne relacje,
  • Prowadzenie prezentacji dla klientów korporacyjnych i Partnerów jest dla Ciebie frajdą,
  • Cechuje Cię odpowiedzialność i pełne zaangażowanie w powierzone obowiązki,
  • Potrafisz analizować dane i wyciągasz trafne wnioski, wykorzystując do tego m.in Excela,
  • Posiadasz umiejętność efektywnej realizacji celów,
  • Posiadasz doświadczenie w telemarketingu oraz w kontaktach z klientami i Partnerami w formie emailowej i przez telefon - mile widziane,
  • Posiadasz status studenta zaocznego - opcjonalnie.

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku e-commerce,
  • Pracę w firmie o jasnych i przejrzystych wartościach, które budują naszą kulturę organizacyjną,
  • Pracę od poniedziałku do piątku w systemie hybrydowym 2/3,
  • System wynagrodzeń oparty o podstawę + premię,
  • Dowolną formę zatrudnienia: umowa zlecenie lub umowa o pracę,
  • Możliwość rozwoju i awansu do innych działów – rekrutacje wewnętrzne,
  • Pracę z rewelacyjnymi ludźmi, dla których praca to pasja,
  • Ciekawą i pełną wyzwań pracę w biurze w centrum Krakowa.

  • Praca Niepołomice
  • Niepołomice - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584