Specjalista ds. współpracy z architektami
  • Tuchom
pomorskie, Tuchom, pomorskie, Polska
Morad Sp. z o.o.
17. 9. 2024
Informacje o stanowisku

Informacje

Firma Morad specjalizuje się w produkcji i dystrybucji systemów aluminiowych i szklanych. Morad to nowoczesne przedsiębiorstwo, dla którego priorytetami są proces nieustannego doskonalenia, odpowiedni dobór asortymentu oraz optymalne zarządzanie siecią logistyczną w kraju i za granicą. Jesteśmy rzetelni i skrupulatni w produkcji zarówno pojedynczych profili, jak i całych systemów, np. fasad aluminiowych.

Aktualnie poszukujemy pracownika na stanowisko:

Opis stanowiska
  • Nawiązywanie kontaktów z biurami projektowymi
  • Promowanie rozwiązań MORAD wśród architektów
  • Prowadzenie prezentacji produktów online
  • Weryfikacja modeli BIM otrzymywanych od zewnętrznych projektantów

Wymagania
  • Mile widziani absolwenci budownictwa lub architektury
  • Zainteresowania tematyką BIM i chęć jej poszerzania
  • Znajomość pakietu MS Office
  • Otwartość, bardzo dobra komunikacja z ludźmi oraz umiejętność pracy z klientem
  • Samodzielność w realizacji zadań, wysoka kultura osobista
  • Język angielski na poziomie komunikatywnym
  • Prawo jazdy kat. B

Oferujemy
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Duży zakres samodzielności i odpowiedzialności
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Możliwość przystąpienia do korzystnego ubezpieczenia grupowego

  • Praca pomorskie
  • pomorskie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584