Specjalista ds. współpracy z Agencją
  • Magnice
, Magnice, dolnośląskie, Polska
CEVA Logistics Poland Sp. z o.o.
6. 6. 2024
Informacje o stanowisku

OPIS STANOWISKA:

  • Współpraca z agencjami pracy tymczasowej
  • Znajomość prawa pracy i zagadnień związanych z legalizacją zatrudnienia
  • Aktualizacja danych pracowników tymczasowych w systemie
  • Weryfikacja umów pracowników, nieobecności
  • Przygotowywanie dokumentacji
  • Weryfikacja i rozliczanie czasu pracy pracowników tymczasowych
  • Współpraca z lokalnym działem HR, działem szkoleń i działem operacyjnym
  • Wykonywanie obowiązków przydzielonych przez przełożonego zgodnie z profilem stanowiska

KOGO SZUKAMY?

  • Co najmniej 2 lata doświadczenia
  • Wykształcenie wyższe
  • Umiejętność obsługi komputera, znajomość pakietu MS Office
  • Znajomość zagadnień z zakresu prawa pracy i legalizacji zatrudnienia
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • Dokładność, systematyczność, komunikatywność, umiejętność działania

TO OFERUJEMY:

  • Zatrudnienie bezpośrednio na umowę o pracę z firmą CEVA
  • Oferujemy pakiet benefitów pozapłacowych, m.in.: prywatna opieka medyczna, ZFŚS - dofinansowanie wczasów pracowniczych, dofinansowanie wypoczynku dla dzieci, upominki na Święta Bożego Narodzenia dla dzieci pracowników, premia świąteczna
  • Dbamy o rozwój pracowników - u nas zdobędziesz doświadczenie i masz szansę piąć się po szczeblach kariery zawodowej
  • Niezbędne narzędzia do pracy
  • Wsparcie ze strony doświadczonych współpracowników
  • System Premiowy
  • Bardzo dobra atmosfera pracy, szacunek dla pracowników

- Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

76 956
15 055