Specjalista ds. Wsparcia Technicznego Sieci Dealerskiej JCB
  • warmińsko-mazurskie
warmińsko-mazurskie, warmińsko-mazurskie, Polska
Interhandler Sp. z o.o.
21. 8. 2024

INTERHANDLER Sp. z o.o. jest wyłącznym autoryzowanym dystrybutorem maszyn JCB  na rynek polski. Oferuje maszyny budowlane, maszyny do przewozu materiałów i transportu wewnętrznego, maszyny rolnicze dystrybuowane za pośrednictwem sieci dealerskiej, osprzęty, części zamienne oraz usługi serwisowe i profesjonalne doradztwo.

Aktualnie firma poszukuje osób do pracy na stanowisku
Opis stanowiska:

  • Opieka na serwisami sieci dealerskiej maszyn JCB
  • Udzielanie wsparcia technicznego oddziałom sieci dealerskiej maszyn JCB
  • Pomoc w rozwiązywaniu problemów technicznych i zagadnień związanych z naprawą maszyn JCB i zarządzaniem serwisem
  • Przeprowadzanie audytów w serwisach sieci dealerskiej
  • Zarządzanie portalem serwisowym JCB, stroną treningową
  • Współpraca z działem wsparcia technicznego i szkoleń
  • Współpraca z działem technicznym producenta maszyn JCB

Wymagania:

  • Wykształcenie min. średnie techniczne, dodatkowym atutem będzie wiedza z zakresu maszyn rolniczych oraz ogólna wiedza z dziedziny rolnictwa
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Znajomość obsługi komputera (MS Office, w szczególności: Excel, Power Point)
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
  • Umiejętność podejmowania szybkich działań, systematyczność i upór w dążeniu do wyznaczonych celów
  • Wysoka kultura osobista
  • Umiejętności interpersonalne
  • Prawo jazdy kat. B
  • Gotowość do wyjazdów służbowych

Oferujemy:

  • Stabilne warunki zatrudnienia
  • Szkolenia produktowe i techniczne
  • Niezbędne narzędzia pracy: auto służbowe, telefon, laptop
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Dofinansowanie do karty Multisport
  • Świadczenia z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych

  • Praca warmińsko-mazurskie
  • warmińsko-mazurskie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    106 427
    20 544