Specjalista ds. Wsparcia Technicznego i IT
  • Katowice
Katowice, Katowice, Województwo śląskie, Polska
Woolworth Polska Sp. z o.o.
16. 9. 2024
Informacje o stanowisku

Jesteśmy Woolworth

Woolworth jest odnoszącą sukcesy i rozwijającą się firmą handlową. Prowadzimy ponad 600 sklepów w Niemczech i teraz otwieramy nasze sklepy również w Polsce. Nasz asortyment obejmuje artykuły gospodarstwa domowego, tekstylia domowe, dekoracje, elektronikę, artykuły papiernicze i zabawki, a także odzież dla całej rodziny. Mamy wysokie standardy jakości naszych towarów, koncentrujemy się na potrzebach naszych klientów i oferujemy bardzo atrakcyjny stosunek ceny do jakości.

Nasze sklepy są sercem naszej firmy.

Szukamy osób, które chcą się rozwijać razem z nami i są zawsze gotowe do podejmowania nowych wyzwań. Czeka na Ciebie wiele ciekawych zadań!

Twój zakres obowiązków

  • Przyjmowanie i rozwiązywanie zgłoszeń technicznych i z zakresu IT dla pracowników sklepów oraz centrali w ramach pierwszej linii wsparcia.
  • Opracowywanie, wdrażanie i aktualizowanie materiałów oraz instrukcji dot. sprzętu technicznego i oprogramowania IT.
  • Zarządzanie procesem zamawiania, dostarczania oraz instalacji sprzętów teleinformatycznych do sklepów i centrali.
  • Przygotowywanie, administrowanie i konserwacja systemów informatycznych oraz telekomunikacyjnych.
  • Serwis urządzeń komputerowych wykorzystywanych w firmie.
  • Koordynacja procesu instalacji kas w sklepach w Polsce i relokacja kas mobilnych.
  • Instalacja i aktualizacja systemu kasowego, wsparcie w sytuacji awarii systemu oraz innego typu problemach.
  • Zapewnienie sprzętu IT oraz dostępów do systemów pracownikom zgodnie z potrzebą na danym stanowisku, w tym do systemu kasowego pracownikom sklepów.
  • Kontrola budżetu oraz bieżące rozliczanie faktur w ramach działu IT.
  • Przygotowywanie raportów z działań wsparcia technicznego.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie min. średnie techniczne.
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku.
  • Podstawowa znajomość infrastruktury sieciowej.
  • Komunikatywna znajomość języka niemieckiego (min. B1).
  • Znajomość systemów Microsoft Windows i pakietu MS Office.
  • Dobra organizacja pracy własnej.
  • Prawo jazdy kat. B.

To oferujemy

  • Możliwość zaangażowania się od samego początku w tworzenie firmy Woolworth w Polsce.
  • Stabilne zatrudnienie w międzynarodowej strukturze, nowoczesne narzędzia i środowisko pracy.
  • Ekscytujące środowisko pracy o zróżnicowanych obszarach działania.
  • Parking pracowniczy.
  • Otwartą komunikację opartą o dialog.
  • Możliwości rozwoju w dynamicznie rosnącej organizacji.
  • Wsparcie ze strony przyjaznego i pomocnego zespołu.

  • Praca Katowice
  • Specjalista ds. bezpieczeństwa IT Katowice
  • Specjalista ds. kadr i płac Katowice
  • Specjalista ds. badań i rozwoju Katowice
  • Specjalista ds. analizy i statystyki Katowice
  • Specjalista ds. chłodnictwa i klimatyzacji Katowice
  • Specjalista ds. BHP i ochrony środowiska Katowice
  • Specjalista ds. Sprzedaży Katowice
  • Specjalista ds. Zakupów Katowice
  • Specjalista ds. marketingu Katowice
  • Specjalista ds. ofertowania Katowice
  • Katowice - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584