Specjalista ds. Wsparcia Technicznego (Helpdesk)
  • Józefosław
mazowieckie, Józefosław, mazowieckie, Polska
Praca.pl
7. 6. 2024

Zakres obowiązków:

  • Nadawanie uprawnień oraz zarządzanie uprawnieniami użytkowników w aplikacjach.
  • Wsparcie techniczne przy zgłoszeniach dotyczących sprzętów oraz oprogramowania.
  • Konfiguracja kont w aplikacjach klienckich.
  • Diagnoza i usuwanie problemów.
  • Instalacja, konfiguracja oraz zmiana ustawień urządzeń (Windows , Android, Linux itp.).

Wymagania:

  • Doświadczenie w montażu stanowisk komputerowych i sprzętu sieciowego.
  • Prawo jazdy kat. B.
  • Znajomości Windows Serwer oraz Active Directory
  • Znajomości zagadnień administrowania oraz pracy z systemem Windows.

Mile widziane:

  • Znajomość systemu Linux

Pracodawca oferuje:

  • Umowę o pracę.
  • Pracę w systemie zmianowym - raz w miesiącu dyżury sobotnie.
  • Hybrydowy model pracy.
  • Pakiet prywatnej opieki medycznej.
  • Benefity (w tym karta Multisport).
  • Możliwość rozwoju zawodowego.
  • Szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne.
  • Program poleceń pracowniczych.

  • Praca mazowieckie
  • mazowieckie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    76 147
    15 080