Specjalista ds. wsparcia sprzedaży usług obróbki termicznej i obróbki skrawaniem
  • Katowice
Katowice, Katowice, Silesian Voivodeship, Polska
FAMUR (GRENEVIA SA)
26. 9. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • pozyskiwanie nowych i obsługa bieżących klientów Spółki na rynku polskim
  • aktywna sprzedaż usług obróbki termicznej i obróbki skrawaniem
  • negocjowanie warunków zawieranych transakcji
  • budowanie i podtrzymywanie długotrwałych relacji sprzedażowych z klientem biznesowym
  • wprowadzenie oraz aktualizacja danych w systemie CRM IMPULS
  • stała analiza rynku oraz monitoring działań konkurencji
  • sporządzanie raportów z przebiegu wykonywanej pracy
  • współpraca z poszczególnymi komórkami firmy
  • reprezentowanie firmy na targach i konferencjach branżowych

WYMAGANIA:
  • wykształcenie średnie techniczne, mile widziane wyższe
  • doświadczenie na podobnym stanowisku w branży związanej z obróbka termiczną
  • minimum podstawowa wiedza z zakresu procesów obróbki termicznej i obróbki skrawaniem
  • łatwość w nawiązywaniu kontaktów i umiejętność budowania pozytywnych relacji
  • znajomość technik sprzedaży
  • samodzielność w działaniu i dobra organizacja pracy własnej
  • inicjatywa i kreatywność w pozyskiwaniu klientów
  • dyspozycyjność do wyjazdów służbowych
  • prawo jazdy kat. B
  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku w branży związanej z obróbką skrawaniem

OFERUJEMY:
  • pracę w silnej grupie kapitałowej o ugruntowanej pozycji na rynku
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • wynagrodzenie stałe + cześć ruchoma (premie uznaniowe, premie frekwencyjne, nagrody jubileuszowe)
  • świadczenia w ramach Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych
  • ubezpieczenie grupowe oraz prywatną opiekę medyczną
  • profesjonalne wdrożenie w ramach programu Opiekun Nowego Pracownika
  • spotkania integracyjne
  • możliwość zdobycia dodatkowego wynagrodzenia w ramach programu poleceń pracowniczych oraz programu sugestii pracowniczych KAIZEN
  • możliwość skorzystania z atrakcyjnych programów dedykowanych dzieciom pracowników (dofinansowanie wyjazdów wakacyjnych, stypendia zagraniczne itp.)

  • Praca Katowice
  • Specjalista ds. Sprzedaży Katowice
  • Specjalista ds. kadr i płac Katowice
  • Specjalista ds. badań i rozwoju Katowice
  • Specjalista ds. analizy i statystyki Katowice
  • Specjalista ds. chłodnictwa i klimatyzacji Katowice
  • Organizator usług Katowice
  • Specjalista ds. BHP i ochrony środowiska Katowice
  • Specjalista ds. Zakupów Katowice
  • Specjalista ds. marketingu Katowice
  • Specjalista ds. ofertowania Katowice
  • Katowice - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    109 035
    19 836