Specjalista ds. Wsparcia Sprzedaży Korporacyjnej - rekrutacja online
  • Kraków
Kraków, Kraków, małopolskie, Polska
HRK S.A.
21. 9. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

Poszukujemy osoby, która dołączy do międzynarodowego zespołu sprzedaży korporacyjnej w firmie z branży motoryzacyjnej.

Specjalista ds. Wsparcia Sprzedaży KorporacyjnejMiejsce pracy: Kraków

Zadania:

  • Bycie pierwszym punktem kontaktu dla portfela międzynarodowych Klientów.

  • Współpraca ze kierownikami sprzedaży korporacyjnej w celu identyfikacji nowo otrzymanych ofert i uzgodnienia procesu ich realizacji.

  • Przygotowywanie odpowiedzi zgodnie z warunkami przetargu.

  • Dbanie by odpowiedzi przetargowe były realizowane w wymaganym czasie.

  • Zarządzanie umowami (po wygraniu przetargu, pomoc w zawarciu międzynarodowej umowy sprzedaży floty z Klientem)

  • Aktualizowanie systemu CRM oraz raportowanie

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe (najchętniej: handel, ekonomia, marketing).

  • Znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację.

  • Kilka lat doświadczenia na stanowisku handlowym (najlepiej w branży motoryzacyjnej).

  • Silne umiejętności analityczne i zarządzania czasem.

  • Doświadczenie w pracy z narzędziami Microsoft (Excel, Word, Powerpoint, Sharepoint, Access).

  • Zdolność do samodzielnej pracy z wysokim poczuciem odpowiedzialności.

  • Dobre umiejętności interpersonalne i nastawienie na klienta.

Oferujemy:

  • Praca w systemie hybrydowym (1-2 razy w miesiącu w biurze w Krakowie).
  • Elastyczne i pełne wyzwań środowisko pracy o międzynarodowym zasięgu.

  • Możliwość rozwoju osobistego w międzynarodowym środowisku.

  • Zatrudnienie na umowę o pracę oraz benefity (m.in. opieka medyczna).

  • Praca Kraków
  • Specjalista ds. Sprzedaży Kraków
  • Specjalista ds. Zakupów Kraków
  • Specjalista ds. marketingu Kraków
  • Specjalista ds. ofertowania Kraków
  • Specjalista ds. Zarządzania Kraków
  • Specjalista ds. Eksportu Kraków
  • Specjalista ds. transportu Kraków
  • Specjalista ds. HR Kraków
  • Specjalista ds. turystyki Kraków
  • Specjalista ds. Zaopatrzenia Kraków
  • Kraków - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    112 795
    20 210