Specjalista ds. Wsparcia Sprzedaży
  • Bielsko-Biała
Bielsko-Biała, Bielsko-Biała, śląskie, Polska
HR SIGMA
30. 7. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

Obowiązki:

  • Wsparcie zespołu sprzedażowego w identyfikacji potencjalnych klientów oraz budowaniu relacji z klientami.
  • Przygotowywanie ofert handlowych, prezentacji i materiałów marketingowych dotyczących rozwiązań fotowoltaicznych.
  • Doradztwo klientom w zakresie dostępnych produktów i usług, dobór optymalnych rozwiązań zgodnie z ich potrzebami.
  • Monitorowanie rynku, trendów oraz konkurencji w branży fotowoltaicznej w celu dostosowywania strategii sprzedażowych.

Wymagania:

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w branży fotowoltaicznej lub pokrewnej.
  • Umiejętność prowadzenia negocjacji oraz budowania trwałych relacji z klientami.
  • Doskonałe zdolności komunikacyjne i prezentacyjne.
  • Samodzielność, zaangażowanie oraz zdolność do pracy w zespole.
  • Znajomość języka angielskiego (poziom min. B2).

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Motywacyjny system wynagrodzenia uzależniony od wyników
  • Dobrą atmosferę pracy w zgranym zespole
  • Stabilność zatrudnienia

Brzmi dobrze? Aplikuj już dziś na adres lucja.rzeszutek@hrsigma.pl bądź przez formularz w portalu.

Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity Dz. U. z 2016 r. poz. 922 z późn. zm. ). Jednocześnie oświadczam, że zostałem/am poinformowany/a o dobrowolności podania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

  • Praca Bielsko-Biała
  • Specjalista ds. Sprzedaży Bielsko-Biała
  • Specjalista ds. reklamy Bielsko-Biała
  • Specjalista ds. telekomunikacji Bielsko-Biała
  • Specjalista ds. PR Bielsko-Biała
  • Specjalista ds. turystyki Bielsko-Biała
  • Specjalista ds. Zaopatrzenia Bielsko-Biała
  • Specjalista ds. finansów Bielsko-Biała
  • Specjalista ds. Zakupów Bielsko-Biała
  • Specjalista ds. marketingu Bielsko-Biała
  • Specjalista ds. ofertowania Bielsko-Biała
  • Bielsko-Biała - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    103 559
    19 721