Specjalista ds. wsparcia sprzedaży
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, mazowieckie, Polska
Pco S.A.
22. 9. 2024

Twój zakres obowiązków

  • Realizacja i koordynacja transakcji sprzedaży wyrobów i usług na podstawie podpisanych umów/zamówień
  • Praca w systemie informatycznym LN (zakładanie projektów, zleceń sprzedaży, wystawianie faktur dokumentów wysyłkowych itp.)
  • Monitorowanie stanu zaawansowania realizacji realizowanych umów/zamówień pod kątem identyfikacji ryzyk
  • Sporządzanie dokumentacji związanej z realizacją procedury reklamacji i obsługi gwarancyjnej
  • Organizacja spedycji wyrobów/usług
  • Współpraca z GQAR w zakresie realizowanych umów/zamówień
  • Prowadzenie rejestrów w zakresie obrotu towarami koncesjonowanymi zgodnie z wymaganiami koncesji MSWiA oraz WSK, procedurami ISO związanych z realizacją dostaw produktów/usług
  • Sporządzanie sprawozdań z realizacji sprzedaży do GUS

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe
  • Zaawansowana znajomość obsługi pakietu MS Office (z naciskiem na Excel)
  • Znajomość środowiska pracy w systemach klasy ERP
  • Udokumentowane doświadczenie zawodowe w zakresie obsługi sprzedaży i klienta (B2B, B2C)
  • Rzetelność i terminowość
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Nawiązywanie dobrych relacji z klientami i umiejętność współpracy
  • Umiejętność organizacji pracy własnej
  • Umiejętności komunikacyjne
  • Znajomość i obsługa systemu informatycznego LN
  • Znajomość systemów sprzedażowych typu CRM
  • Znajomość j. angielskiego

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie oraz bardzo dobre warunki pracy
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Kartę Benefit MultiSport
  • Inne, atrakcyjne benefity finansowe i pozafinansowe

  • Praca Warszawa
  • Specjalista ds. Sprzedaży Warszawa
  • Specjalista ds. Zarządzania Warszawa
  • Specjalista ds. Eksportu Warszawa
  • Specjalista ds. transportu Warszawa
  • Specjalista ds. HR Warszawa
  • Specjalista ds. turystyki Warszawa
  • Specjalista ds. Zaopatrzenia Warszawa
  • Specjalista ds. finansów Warszawa
  • Specjalista ds. telekomunikacji Warszawa
  • Specjalista ds. PR Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    112 158
    20 848