Specjalista ds. wsparcia sprzedaży
  • Poznań, wielkopolskie
Poznań
HR Partner
11. 10. 2024

Firma naszego klienta specjalizuje się w projektowaniu systemów lotniskowych na całym świecie. Poszukujemy samodzielnej osoby na stanowisko Specjalisty ds. wsparcia sprzedaży.

Potrzeba rekrutacji wynika z rozwoju firmy. Jest to nowo tworzone stanowisko.

Lokalizacja firmy: Złotkowo k. Poznania

Zakres obowiązków:

  • Aktywne zbieranie informacji dotyczących nowych inwestycji oraz potencjalnych klientów.
  • Analizowanie raportów rynkowych w celu identyfikacji trendów i możliwości rozwoju.
  • Monitorowanie rynków krajowych i międzynarodowych pod kątem nowych inwestycji i projektów zgodnych z profilem działalności firmy.
  • Tworzenie i aktualizowanie baz danych dotyczących nowych projektów oraz potencjalnych partnerów biznesowych.
  • Regularne raportowanie wyników i działań do Dyrektora Sprzedaży na rynkach międzynarodowych.

Wymagania:

  • Biegła znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie, wykorzystywany w codziennej pracy.
  • Mile widziana znajomość języka hiszpańskiego lub francuskiego.
  • Wykształcenie wyższe, mile widziane techniczne.
  • Umiejętność samodzielnego planowania i organizacji pracy.
  • Bardzo dobra znajomość obsługi komputera, w szczególności pakietu MS Office.

Firma oferuje:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub B2B.
  • Wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia kandydata do 13 000 zł brutto.
  • Pakiet benefitów: ubezpieczenie grupowe, karta Multisport, pakiet medyczny.
  • Elastyczny czas pracy.
  • Praca w pełni stacjonarna (ze względu na ścisłą współpracę z wewnętrznymi działami w firmie).
  • Pełne wdrożenie stanowiskowe.

Zapraszam wszystkich zainteresowanych do kontaktu.

Angelika Półkośnik - Specjalistka ds. rekrutacji

KRAZ: 18692

  • Praca Poznań
  • Specjalista ds. Sprzedaży Poznań
  • Specjalista ds. telekomunikacji Poznań
  • Specjalista ds. PR Poznań
  • Specjalista ds. ofertowania Poznań
  • Specjalista ds. Zarządzania Poznań
  • Specjalista ds. Eksportu Poznań
  • Specjalista ds. transportu Poznań
  • Specjalista ds. HR Poznań
  • Specjalista ds. turystyki Poznań
  • Specjalista ds. Zaopatrzenia Poznań
  • Poznań - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    108 133
    19 251