Specjalista ds. wsparcia sprzedaży
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, mazowieckie, Polska
Cartrack Polska SP. Z. O.O
17. 10. 2024

Cartrack Polska jest częścią międzynarodowej organizacji Cartrack Holding, globalnego dostawcy usług telemetrycznych do pojazdów.Cartrack to przejrzystość i uczciwość – usługa na najwyższym poziomie.Globalnie obsługujemy ponad 2 miliony pojazdów w 23 krajach.Polsce jesteśmy obecni od 15 lat każdego dnia wspierając operacyjnie, analitycznie i technologicznie przedsiębiorców i ich floty.

Twój zakres obowiązków:

  • Umawianie spotkań – Podczas rozmowy z klientem, będziesz ustalać terminy spotkań dla handlowców, żeby mogli zaprezentować naszą ofertę.
  • Sprzedaż telefoniczna - Podczas telefonicznej rozmowy z klientem możesz sam dokonać sprzedaży przez telefon za czym idzie dużo większa prowizja.

Nasze wymagania:

  • Doświadczenie w telefonicznym umawianiu spotkań z Klientami oraz sprzedaż przez tel.
  • Organizacja i dbałość o szczegóły - Sam będziesz zarządzać swoim kalendarzem i śledzić wszystkie szczegóły spotkań.
  • Nastawienie na realizację celów
  • Umiejętność w przedstawianiu korzyści płynących z posiadania produktów Cartrack.

To oferujemy:

  • Pakiet szkoleń - Przeszkolisz się u naszych ekspertów pod kątem standardów sprzedażowych oraz produktowym co wykorzystasz już na przyszłość w świecie sprzedaży
  • Jasna i klarowna premia – Nasza premia składa się aż z czterech możliwości jest przejrzysta jak woda, dzięki czemu zawsze będziesz wiedział ile zarabiasz.
  • Wolną rękę w działaniu i zagospodarowaniu czasu pracy z należytym wsparciem menagera.
  • Baza klientów - Zapewnimy Ci dopływ potencjalnych klientów lecz w tym obszarze masz także wolną drogę.
  • Prywatna opieka medyczna
  • Multisport
  • Bony i karty podarunkowe .
  • Dodatkowy dzień wolny z okazji urodzin.
  • Imprezy integracyjne.

  • Praca Warszawa
  • Specjalista ds. Sprzedaży Warszawa
  • Specjalista ds. ofertowania Warszawa
  • Specjalista ds. Zarządzania Warszawa
  • Specjalista ds. Eksportu Warszawa
  • Specjalista ds. transportu Warszawa
  • Specjalista ds. HR Warszawa
  • Specjalista ds. turystyki Warszawa
  • Specjalista ds. Zaopatrzenia Warszawa
  • Specjalista ds. finansów Warszawa
  • Specjalista ds. reklamy Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    91 373
    16 776