Specjalista ds. Wsparcia Montażu
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, mazowieckie, Polska
KONE
14. 8. 2024

Twój zakres obowiązków

  • codzienne wsparcie zespołu montażu poprzez przygotowywanie i administrację dokumentacji związanej z prowadzonymi projektami;
  • wprowadzanie i weryfikacja danych w systemie SAP;
  • przygotowywanie i rejestracja umów;
  • przygotowywanie e-teczek montażowych;
  • wsparcie w przygotowywanie zestawień i raportów;
  • współpraca z innymi działami firmy jak sprzedaż, czy księgowość.

Nasze wymagania

  • mile widziane doswiadczenie w pracy administracyjnej
  • doświadczenie w pracy z SAP będzie dodatkowym atutem
  • umiejętności pracy w środowisku MS Office (dobra znajomość Excel)
  • zaangażowania i samodzielności w działaniu;
  • umiejętności pracy w zespole;
  • dokładności i sumienności w wykonywaniu powierzonych zadań;
  • komunikatywnej znajomości języka angielskiego.

To oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych i rozwoju osobistego
  • prywatną opiekę medyczną dla pracownika, z możliwością doubezpieczenia członków rodziny;
  • system kefeteryjny MyBenefit (wraz z możliwością korzystania z karty Multisport);
  • dodatkowe ubezpieczenie na życie;
  • Program Wsparcia Pracowników

  • Praca Warszawa
  • Specjalista ds. reklamy Warszawa
  • Specjalista ds. telekomunikacji Warszawa
  • Specjalista ds. PR Warszawa
  • Specjalista ds. Zakupów Warszawa
  • Specjalista ds. marketingu Warszawa
  • Specjalista ds. ofertowania Warszawa
  • Specjalista ds. Zarządzania Warszawa
  • Specjalista ds. Eksportu Warszawa
  • Specjalista ds. transportu Warszawa
  • Specjalista ds. HR Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    102 988
    19 648