Specjalista ds wsparcia klientów ze znajomością języka niemieckiego i angielskiego
  • Szczecin
Szczecin, Szczecin, West Pomeranian Voivodeship, Polska
Diebold Nixdorf
21. 5. 2024
Informacje o stanowisku

JOB DESCRIPTION

Expect more. Connect more. Be more at Diebold Nixdorf.

Dołącz do Diebold Nixdorf - jesteśmy czołowym producentem bankomatów i systemów obsługi płatności na świecie. Jesteśmy liderem w dziedzinie rozwoju i wdrażania zaawansowanych technologii informatycznych. Wśród naszych klientów znajdują się banki i instytucje finansowe, sieci handlowe, paliwowe, centra logistyczne i rozliczeniowe zlokalizowane na całym świecie.

Mieścimy się w nowoczesnym biurowcu w centrum Szczecina, oferujemy pracę w biurze lub w systemie hybrydowym.

Our teams automate, digitize, and transform the way more than 75 million people around the globe bank and shop in this hyper-connected, consumer-centric world. Join us in connecting people to commerce in this vital, rewarding role.

 If you would like to join us on this journey of unprecedented growth and want the option to work hybridly or in our modern office in Szczecin, then apply below and make this happen today.

Zadania:

  • Techniczne wsparcie klientów dotyczące obsługi dedykowanego sprzętu i oprogramowania dostarczanego przez Diebold Nixdorf, z wykorzystaniem nowoczesnych narzędzi i aplikacji
  • Współpraca ze starszymi specjalistami - dostarczanie szczegółowych informacji o podjętych działaniach, wspólne rozwiązywanie problemów
  • Aktualizacja systemu (rejestracja informacji dot. połączeń, podjętych działań i zaproponowanych rozwiązań)

Responsibilities:

  • Providing User Helpdesk Services to inbound customer service requests for dedicated hardware and software
  • Providing detailed information on all performed activities to the next appropriate level specialists according to the process
  • Updating the call management system accurately and efficiently with call details, actions taken and resolution

Oczekiwania:

  • Biegła znajomość języka polskiego, niemieckiego i angielskiego (co najmniej na poziomie B2)
  • Znajomość obsługi komputera, w szczególności pakietu MS Office
  • Gotowość do pracy zmianowej
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku (będzie dodatkowym atutem)

Qualifications:

  • PC literacy, especially the usage of Microsoft Office package
  • Willingness to work in shifts
  • Knowledge of customer service principles and best practices (will be additional asset)

Z naszej strony oferujemy:

  • Program szkoleniowy od pierwszego dnia pracy
  • Dostęp do najnowocześniejszych technologii
  • Możliwości rozwoju (ścieżki kariery, rekrutacje wewnętrzne, szkolenia, uczestnictwo w dodatkowych projektach)
  • Możliwość używania języków obcych w codziennej pracy
  • Pracę w międzynarodowym zespole
  • Atmosferę wsparcia i współpracy w naszych zespołach
  • Szeroki zakres benefitów:
  • Ubezpieczenie na życie,
  • Prywatną opiekę medyczną,
  • Kartę Multisport,
  • 26 dni urlopu niezależnie od stażu pracy,
  • dostęp do platformy szkoleniowej - 8000 szkoleń, w tym certyfikowane
  • program poleceń pracowniczych

We offer you:

  • Training program from first day of work
  • Access to cutting-edge technology
  • Various options of development (career paths, internal recruimtent, trainings, additional projects)
  • Possibility to use foreign languages
  • Being part of a multicultural team
  • Teamworking and supportive atmosphere in our teams
  • Wide range of benefits:
  • Life insurance
  • Private medical care
  • Sport card (Multisport)
  • 26 days of holiday for all employees
  • Access to trainig platform - 8000 trainings, also certified
  • Employee referral programme- bonus for recommending suitable profile

  • Praca Szczecin
  • Specjalista ds. kadr i płac Szczecin
  • Specjalista ds. analizy i statystyki Szczecin
  • Specjalista ds. chłodnictwa i klimatyzacji Szczecin
  • Specjalista ds. badań i rozwoju Szczecin
  • Specjalista ds. BHP i ochrony środowiska Szczecin
  • Specjalista ds. Sprzedaży Szczecin
  • Specjalista ds. Zakupów Szczecin
  • Specjalista ds. marketingu Szczecin
  • Specjalista ds. ofertowania Szczecin
  • Specjalista ds. Zarządzania Szczecin
  • Szczecin - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    95 687
    16 851