Specjalista ds. wsparcia IT z językiem obcym
  • Gliwice
Gliwice, Białystok, Bydgoszcz, Kraków, Częstochowa, Gdańsk, Gliwice, Katowice, Łódź, Lublin, Piła, Poznań, Rzeszów, Szczecin, Toruń, Warszawa, Wrocław
Sii Polska
25. 10. 2024

Znasz biegle język nidelrandzki, niemiecki lub francuski? Chcesz zdobyć doświadczenie w pracy na Service Desku? Jeśli tak - dołącz do naszego Centrum Kompetencyjnego IT Operations, które jest odpowiedzialne za realizację zadań i projektów w obszarze utrzymania stanowisk roboczych i urządzeń mobilnych, serwerów, systemów operacyjnych, sieci, baz danych i aplikacji!

Poszukujemy specjalistów gotowych do realizacji zadań zdalnie w trybie zmianowym dla jednego z naszych klientów.

Twoje zadania

  • Wsparcie użytkowników w zakresie rozwiązywania problemów technicznych, związanych z aplikacjami, systemami oraz sprzętem komputerowym
  • Poznanie mechanizmów monitoringu i analizy infrastruktury IT
  • Wsparcie zdalne użytkowników w języku niderlandzkim, niemieckim lub francuskim oraz angielskim i polskim
  • Współpraca z zespołem wsparcia
  • Rozwiązywanie podstawowych problemów z oprogramowaniem

Wymagania:

  • Minimum pół roku doświadczenia w dziale wsparcia technicznego IT
  • Bardzo dobra znajomość jednego z następujących języków: niderlandzki, niemiecki lub francuski w mowie i piśmie – warunek konieczny
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • Wykształcenie wyższe lub ostatnie lata studiów, preferowany profil informatyczny
  • Umiejętności interpersonalne (komunikacja, otwartość, empatia)

Mile widziane

  • Wiedza z zakresu budowy sprzętu komputerowego oraz podstawowych elementów konfiguracji
  • Znajomość systemu MS Windows, MS Outlook, Skype, Lync oraz funkcji programów MS Word, MS Excel, usługi MS Active Directory

  • Praca Gliwice
  • Specjalista ds. bezpieczeństwa IT Gliwice
  • Specjalista ds. telekomunikacji Gliwice
  • Specjalista ds. PR Gliwice
  • Specjalista ds. finansów Gliwice
  • Specjalista ds. reklamy Gliwice
  • Specjalista ds. Sprzedaży Gliwice
  • Specjalista ds. Zakupów Gliwice
  • Specjalista ds. marketingu Gliwice
  • Specjalista ds. ofertowania Gliwice
  • Specjalista ds. Zarządzania Gliwice
  • Gliwice - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    90 879
    16 298