Specjalista ds. Wsparcia Comarch ERP Optima (m/k)
  • Poznań
Poznań, Poznań, Województwo wielkopolskie, Polska
RSM Poland
2. 10. 2024

Dołącz do RSM Poland i zostań Specjalistą / Specjalistką ds. Wsparcia Comarch ERP Optima ! ✨

Szukasz nowych wyzwań zawodowych? ‍ Chcesz mieć realny wpływ na biznes? Dołącz do RSM Poland, czołowej firmy doradztwa i audytu.

Jeżeli zdecydujesz się zaaplikować, będziesz odpowiedzialny za :

  1. Bieżące wsparcie użytkowników oraz rozwiązywanie problemów:
  • Rozwiązywanie problemów zgłaszanych przez użytkowników systemu ERP;
  • Identyfikowanie i analizowanie problemów związanych z funkcjonowaniem systemu ERP;
  • Proponowanie i wdrażanie rozwiązań mających na celu poprawę efektywności systemu;
  • Pomoc użytkownikom w codziennej pracy z systemem ERP.

    2. Wprowadzanie modyfikacji:

  • Analiza potrzeb użytkowników i proponowanie modyfikacji systemu;
  • Konfiguracja systemu finansowo-księgowego;
  • Testowanie nowych konfiguracji i rozszerzeń systemowych oraz ich udoskonalanie;
  • Implementacja nowych funkcjonalności oraz dostosowywanie istniejących rozwiązań do specyficznych potrzeb organizacji.

   3.  Inne obowiązki:

  • Analiza i rekomendacja nowych technologii i narzędzi wspomagających pracę i zarządzanie systemem ERP;
  • Koordynowanie działań związanych z migracją danych w przypadku zmian systemowych, migracji z innych systemów;
  • Optymalizacja procesów biznesowych poprzez dostosowanie funkcjonalności ERP;
  • Wsparcie procesu szkoleniowego poprzez: tworzenie i aktualizowanie materiałów szkoleniowych, prowadzenie szkoleń, informowanie o nowych rozwiązaniach w systemie.

Czego oczekujemy?

  • Wykształcenie wyższe techniczne (preferowane kierunki: informatyka, ekonomia, zarządzanie, finanse i rachunkowość);
  • Minimum 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku na Comarch ERP Optima;
  • Mile widziane doświadczenie w pracy z innymi systemami ERP (preferowane: Symfonia, D365);
  • Mile widziane doświadczenie w pracy w działach księgowych;
  • Doświadczenie we współpracy z użytkownikami biznesowymi i rozwiązywaniu zgłaszanych przez nich problemów;
  • Znajomość języków programowania oraz baz danych, w szczególności SQL;
  • Znajomość narzędzi do monitorowania i zarządzania systemami ERP;
  • Znajomość procesów biznesowych w obszarze księgowości i finansów;
  • Umiejętność analizy i rozwiązywania problemów technicznych;
  • Dobra organizacja pracy, samodzielność i inicjatywa;
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym komunikację w międzynarodowym środowisku pracy.

Co oferujemy?

  • Zróżnicowany pakiet benefitów, dopasowany do preferencji i możliwości - do wyboru m. in. prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, karta MultiSport, bilety do kina, teatru, koncerty, vouchery na zakupy;
  • Wewnętrzne kursy językowe - zapewniamy dostosowane do umiejętności językowych, bezpłatne kursy z języka angielskiego;
  • Elastyczny czas pracy w godzinach 7:30 – 17:00;
  • Praca hybrydowa - 2 dni pracy zdalnej w tygodniu;
  • Atrakcyjna lokalizacja biura w centrum miasta;
  • Środowisko pracy ceniące sobie wzajemne wsparcie, zaufanie i współpracę;
  • Dostęp do poradni oferującej wsparcie psychologów, dietetyków, psychoterapeutów, pedagogów itp.;
  • Akcje CSR - regularnie uczestniczymy w różnorodnych akcjach prospołecznych. Liczymy także na Twoje zaangażowanie;
  • Owoce w biurze, Pizza Day - w każdy drugi piątek miesiąca oraz inne smaczne niespodzianki;
  • Prezenty świąteczny i upominki na inne okazje;
  • Wyjścia integracyjne, imprezy wewnętrzne, wigilie firmowe, RSM World Day;
  • Firmowe rozrywki sportowe: turniej piłkarski RSM European Football Tournament, drużyny biegowe.

Proces rekrutacji w RSM Poland:

➡ Etap 1: Złóż aplikację!

➡ Etap 2: Selekcja CV - dokładnie sprawdzimy każdą aplikację i skontaktujemy się z kandydatami, którzy spełniają wymogi zawarte w ogłoszeniu.

➡ Etap 3: Kontakt telefoniczny - umówimy się na krótką rozmowę telefoniczną, aby lepiej się poznać i omówić Twoje doświadczenie ☎

➡Etap 4: Spotkanie z HR

➡ Etap 5: Spotkanie z Managerem Zespołu

➡ Etap 6: Zatrudnienie / Informacja zwrotna

Dołącz do RSM Poland i zbuduj z nami swoją przyszłość!

  • Praca Poznań
  • Specjalista ds. transportu Poznań
  • Specjalista ds. HR Poznań
  • Specjalista ds. turystyki Poznań
  • Specjalista ds. Zaopatrzenia Poznań
  • Specjalista ds. finansów Poznań
  • Specjalista ds. reklamy Poznań
  • Specjalista ds. Sprzedaży Poznań
  • Specjalista ds. Zakupów Poznań
  • Specjalista ds. marketingu Poznań
  • Specjalista ds. ofertowania Poznań
  • Poznań - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    116 108
    21 116