Specjalista ds. wsparcia aplikacji IoT (Internet of Things)
  • Łódź
Łódź, Łódź, Łódzkie, Polska
Brunata ZENNER Sp. z.o.o.
18. 9. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • wsparcie techniczne dla użytkowników platform IoT

  • udzielanie odpowiedzi na zapytania i zgłoszenia dotyczące działania i konfiguracji oprogramowania IoT

  • przeprowadzanie testów poprawności i ciągłości transmisji danych we współpracy z międzynarodowymi zespołami

  • organizacja szkoleń dla klientów (głównie w formie on-line)

  • samodzielne tworzenie materiałów szkoleniowych, ekspertyz, instrukcji obsługi i innych niezbędnych dokumentów

  • optymalizacja produktów przy ścisłej współpracy z managerem produktu

WYMAGANIA:
  • bardzo dobra znajomość języka niemieckiego oraz angielskiego w mowie i piśmie (min. poziom B2)

  • wykształcenie techniczne (informatyka lub pokrewne kierunki)

  • doświadczenie w pracy z systemem Windows i Linux od strony wiersza poleceń

  • doświadczenie w pracy z HTML, CSS, JavaScript (Markdown)

  • umiejętność posługiwania się wybranymi narzędziami do wizualizacji danych

  • wysoko rozwinięte kompetencje komunikacyjne, w tym silna orientacja na klienta

  • zdolności analityczne

  • samodzielność i niezależność w realizacji zadań

  • gotowość do odbywania międzynarodowych podróży służbowych

  • CV w języku niemieckim

Mile widziane

  • doświadczenie w obszarze IoT i LoRaWAN

OFERUJEMY:
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na czas nieokreślony (po okresie próbnym)

  • dofinansowywanie szkoleń

  • elastyczny czas pracy (rozpoczęcie pracy 6:15 – 8:30)

  • atrakcyjny pakiet świadczeń socjalnych (dofinansowania do wypoczynku i świąt)

  • możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego dla Ciebie i Twoich bliskich

  • opiekę medyczną

  • dofinansowanie karty Multisport

  • przyjazną atmosferę w pracy

  • świetną lokalizację biura

  • Praca Łódź
  • Specjalista ds. Sprzedaży Łódź
  • Specjalista ds. Zakupów Łódź
  • Specjalista ds. marketingu Łódź
  • Specjalista ds. ofertowania Łódź
  • Specjalista ds. Zarządzania Łódź
  • Specjalista ds. Eksportu Łódź
  • Specjalista ds. transportu Łódź
  • Specjalista ds. HR Łódź
  • Specjalista ds. turystyki Łódź
  • Specjalista ds. Zaopatrzenia Łódź
  • Łódź - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584