Specjalista ds. Windykacji
  • Warszawa
Warszawa
Balt Credit
17. 4. 2024
5 000 - 8 000
Informacje o stanowisku

O nas

Jesteśmy ekipą, która wie, że praca to nie tylko wykonywanie obowiązków, ale również tworzenie przyjaznego środowiska, w którym każdy czuje się jak w domu. Chcemy zarabiać, chcemy się dobrze bawić i chcemy mieć satysfakcję z pracy. Wspieramy się nawzajem, a nasze biuro to miejsce, gdzie dobre pomysły są mile widziane, a każdy ma szansę zdobywać nowe doświadczenia. A jak chcesz poczytać o nas coś więcej odwiedź naszą stronę www.

Twój zakres obowiązków

  • Zarządzanie terminami płatności i kontakt z klientami w celu ustalenia harmonogramów spłat.
  • Przygotowywanie i wysyłanie wezwań do zapłaty, negocjowanie planów spłat z dłużnikami oraz aktualizacja danych w systemie.
  • Analizowanie sytuacji finansowej klientów i planowanie działań windykacyjnych.
  • Tworzenie raportów z wynikami windykacji i komunikacja między działami w firmie.
  • Praca administracyjna, archiwizacja dokumentacji windykacyjnej, reagowanie na zapytania i reklamacje dłużników.
  • Śledzenie zmian w przepisach dotyczących windykacji i aktualizacja procedur wewnętrznych.
  • Aktywny udział w szkoleniach z zakresu windykacji i rozwijanie umiejętności związanych z tym obszarem.

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w windykacji min 2 lata.
  • Znajomość przepisów dotyczących windykacji, w tym prawa cywilnego oraz procedur sądowych.
  • Zdolność analizy sytuacji finansowej klienta oraz podejmowania odpowiednich działań w celu odzyskania długu.
  • Umiejętność zarządzania czasem, a w szczególności tym dotyczącym obsługi portfela dłużników.
  • Znajomość obsługi komputera oraz pakietu biurowego.
  • Umiejętności negocjacyjne w tym posiadanie zdolności do prowadzenia skutecznych negocjacji w celu ustalenia planów spłaty zaległych należności.
  • Umiejętność radzenia sobie ze stresem i zachowanie spokoju w trudnych sytuacjach, w szczególności w ramach prowadzenie rozmów z klientami.
  • Posiadanie zdolności do myślenia kreatywnego w znalezieniu skutecznych strategii odzyskiwania należności.

To oferujemy

  • Pracownikom możemy zaoferować konkurencyjne wynagrodzenie, które odzwierciedla ich doświadczenie, umiejętności oraz wkład w firmę.
  • Ustanawiamy system premiowy, który nagradza pracowników za osiąganie określonych celów wyznaczonych w procesie windykacji, co z pewnością dodatkowo będzie motywować do efektywnej pracy.
  • Zapewniamy pracownikom różnorodne benefity socjalne, takie jak prywatna opieka zdrowotna, ubezpieczenie na życie, karty sportowe i inne.
  • Chcemy inwestować w szkolenia oraz rozwój zawodowy, który pozwala pracownikom rozwijać swoje umiejętności i rosnąć w karierze.
  • Zapewniamy przyjazne i wspierające środowisko pracy, gdzie pracownicy czują się doceniani i mają możliwość współpracy z innymi profesjonalistami.

  • Praca Warszawa
  • Specjalista ds. Zakupów Warszawa
  • Specjalista ds. marketingu Warszawa
  • Specjalista ds. ofertowania Warszawa
  • Specjalista ds. Zarządzania Warszawa
  • Specjalista ds. Eksportu Warszawa
  • Specjalista ds. transportu Warszawa
  • Specjalista ds. HR Warszawa
  • Specjalista ds. turystyki Warszawa
  • Specjalista ds. Zaopatrzenia Warszawa
  • Specjalista ds. finansów Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    112 410
    18 782