Specjalista ds. Weryfikacji Gruntów Rolnych
  • Kraków
Kraków, Kraków, małopolskie, Polska
Grupa Outworking
20. 9. 2024
Informacje o stanowisku

Aktualnie poszukujemy pracownika na stanowisko
Opis stanowiska:

  • Precyzyjne ustalanie granic i powierzchni działek rolnych,
  • Dokładna weryfikacja deklarowanych upraw oraz warunków przyznania płatności bezpośrednich,
  • Kontrola zobowiązań danego podmiotu oraz sporządzanie szczegółowej dokumentacji pokontrolnej,
  • Organizacja i realizacja wyjazdów terenowych w obrębie województwa.

Wymagania:

  • Minimalne wykształcenie średnie lub zawodowe w obszarach takich jak rolnictwo, geodezja, kartografia, ochrona środowiska, ogrodnictwo, leśnictwo czy gospodarka przestrzenna,
  • Znajomość obsługi komputera (pakiet Office),
  • Umiejętność pracy z systemami GIS oraz urządzeniami GNSS.

Oferujemy:

  • Umowę o pracę tymczasową  w wymiarze pełnego etatu,
  • Wynagrodzenie brutto 4300,00 PLN + 400,00 PLN premii,
  • Praca od poniedziałku do piątku,
  • Karta Multisport,
  • Prywatna opieka medyczna.

  • Praca Kraków
  • Specjalista ds. Sprzedaży Kraków
  • Specjalista ds. Zakupów Kraków
  • Specjalista ds. marketingu Kraków
  • Specjalista ds. ofertowania Kraków
  • Specjalista ds. Zarządzania Kraków
  • Specjalista ds. Eksportu Kraków
  • Specjalista ds. finansów Kraków
  • Specjalista ds. reklamy Kraków
  • Specjalista ds. transportu Kraków
  • Specjalista ds. HR Kraków
  • Kraków - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    107 069
    20 392