Specjalista ds. Wentylacji - Projektant
  • Częstochowa
Częstochowa, Częstochowa, śląskie, Polska
Dospel Sp z o.o.
10. 8. 2024

Twój zakres obowiązków

  • sporządzanie materiałów doborowych dla projektantów na podstawie danych technicznych w obszarze wentylacji,
  • nadzór merytoryczny i zapewnienie zgodności materiałów doborowych z obowiązującymi standardami i przepisami,
  • zarządzanie i utrzymanie bazy danych parametrów technicznych,
  • analiza i aktualizacja danych technicznych (obszar systemów wentylacyjnych),
  • współpraca z projektantami, działem rozwoju produktu oraz handlowcami,
  • wsparcie techniczne - rola eksperta w obszarze branży wentylacji.

Nasze wymagania

  • doświadczenie zawodowe jako samodzielny projektant systemów wentylacyjnych - warunek konieczny,
  • dogłębna wiedza na temat doboru urządzeń w obszarze wentylacji,
  • wiedza z zakresu projektowania, norm i przepisów dotyczących wentylacji,
  • umiejętność pracy z bazami danych oraz narzędziami typu MS Excel.
  • doskonałe umiejętności analityczne i zdolność do precyzyjnego przetwarzania danych technicznych,
  • samodzielność oraz duża odpowiedzialność za powierzone zadania,
  • znajomość AutoCAD - mile widziane, ale niekonieczne!

To oferujemy

  • ciekawą prace w prężnie rozwijającej się polskiej firmie, wchodzącej na rynki zagraniczne,
  • atrakcyjna współprace na podstawie umowy o pracę lub B2B,
  • prace w firmie, która stawia na zespół oraz świetną atmosferę,
  • dofinansowanie do posiłków w ramach firmowej kantyny,
  • niezbędne narzędzia do realizacji zadań,
  • codzienne wsparcie specjalistów,

  • Praca Częstochowa
  • Projektant Częstochowa
  • Specjalista ds. Sprzedaży Częstochowa
  • Specjalista ds. Zakupów Częstochowa
  • Specjalista ds. marketingu Częstochowa
  • Specjalista ds. ofertowania Częstochowa
  • Specjalista ds. Zarządzania Częstochowa
  • Specjalista ds. Eksportu Częstochowa
  • Specjalista ds. transportu Częstochowa
  • Specjalista ds. HR Częstochowa
  • Specjalista ds. turystyki Częstochowa
  • Częstochowa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 929
    20 567