Specjalista ds. Wdrożeń w Dziale E-commerce
  • Katowice
Katowice, Katowice, śląskie, Polska
AGATA Spółka Akcyjna
21. 5. 2024

Agata S.A. - Naszą pasją są wnętrza. Oferując szeroki wybór mebli i artykułów wyposażenia wnętrz, pragniemy stać się częścią przestrzeni, która wyraża charakter, styl i wartości naszych Klientów. W ten sposób pomagamy tworzyć niepowtarzalną atmosferę domu.

Twój zakres obowiązków:

  • Wdrażanie nowych funkcjonalności w sklepie internetowym;
  • Aktywny udział w tworzeniu strategii rozwoju działu e-commerce w firmie;
  • Konfigurowanie, testowanie i wdrażanie nowych rozwiązań do sklepów www;
  • Integracje systemowe;
  • Kompleksowa obsługa sklepu internetowego oraz nadzór nad jego poprawnym funkcjonowaniem;
  • Kooperacja z innymi działami firmy w ramach realizowanych projektów;
  • Monitorowanie oraz rozwiązywanie problemów związanych z działaniem systemu;
  • Zgłaszanie błędów oraz nadzór nad zgłoszeniami.

Nasze wymagania:

  • Dobra znajomość platform e-commerce oraz zasad działania sklepu online;
  • Zdolności analityczne, umiejętność wyciągania wniosków oraz kreowania rozwiązań;
  • Rozumienie scenariuszy testowych oraz udział w testach;
  • Znajomość oprogramowania do śledzenia projektów;
  • Znajomość systemów klasy ERP;
  • Znajomość nowych technologii oraz chęć do zdobywania i poszerzania wiedzy/

Zatrudnionym oferujemy:

  • Stabilne warunki zatrudnienia;
  • Możliwość rozwoju;
  • Prywatna opieka medyczna Medicover;
  • Pakiet sportowy Medicover Sport;
  • Ubezpieczenie zdrowotne;
  • Wczasy pod gruszą;
  • Bonus Bożonarodzeniowy;
  • Zniżki pracownicze;
  • Bezpłatny parking;
  • Brak dress codu.

  • Praca Katowice
  • Specjalista ds. e-commerce Katowice
  • Specjalista ds. Sprzedaży Katowice
  • Specjalista ds. Zakupów Katowice
  • Specjalista ds. marketingu Katowice
  • Specjalista ds. ofertowania Katowice
  • Specjalista ds. Zarządzania Katowice
  • Specjalista ds. Eksportu Katowice
  • Specjalista ds. transportu Katowice
  • Specjalista ds. HR Katowice
  • Specjalista ds. turystyki Katowice
  • Katowice - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    90 980
    16 157