Specjalista ds wdrożeń i wsparcia systemów informatycznych
  • Bielsko-Biala
Bielsko-Biała, Bielsko-Biala, Silesian Voivodeship, Polska
WizjaNet
16. 10. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • wdrażanie systemów informatycznych w obszarze finansowo-księgowym
  • prowadzenie opieki powdrożeniowej i koordynacja zgłoszeń serwisowych
  • przeprowadzanie szkoleń dla użytkowników
  • tworzenie i uzupełnianie dokumentacji
  • wsparcie telefonicznie systemów informatycznych

WYMAGANIA:
  • wykształcenie wyższe (kierunki najlepiej rachunkowość, ekonomia)
  • mile widziane doświadczenie w prowadzeniu księgowości/naliczaniu płac oraz znajomość specyfiki budżetowej
  • ogólna umiejętność obsługi systemów finansowo-księgowych i kadrowo-płacowych
  • bardzo dobra organizacja pracy, umiejętność prowadzenia wielu projektów jednocześnie
  • umiejętność pracy w zespole i pod presją czasu
  • rozwinięte umiejętności komunikacyjne
  • umiejętność pisania dokumentacji, znajomość zasad ortografii i poprawnej polszczyzny
  • dobra znajomość MS Office, w szczególności Word i Excel
  • prawo jazdy kategorii B

OFERUJEMY:
  • ciekawą pracę na pełny etat
  • zatrudnienie w stabilnej firmie o mocnej regionalnej renomie
  • perspektywę dalszego rozwoju zawodowego
  • szkolenia gwarantujące rozwój własnych kompetencji
  • pracę w młodym i kreatywnym zespole
  • atrakcyjne warunki wynagrodzenia oraz system premiowy
  • uczestnictwo w ciekawych i rozwojowych projektach
  • pracę w nowoczesnym klimatyzowanym biurze w centrum miasta
  • dostęp do programu kart sportowych
  • prywatne ubezpieczenie zdrowotne

  • Praca Bielsko-Biała
  • Specjalista ds. badań i rozwoju Bielsko-Biała
  • Specjalista ds. kadr i płac Bielsko-Biała
  • Specjalista ds. analizy i statystyki Bielsko-Biała
  • Specjalista ds. chłodnictwa i klimatyzacji Bielsko-Biała
  • Specjalista ds. BHP i ochrony środowiska Bielsko-Biała
  • Specjalista ds. ofertowania Bielsko-Biała
  • Specjalista ds. Zarządzania Bielsko-Biała
  • Specjalista ds. Eksportu Bielsko-Biała
  • Specjalista ds. transportu Bielsko-Biała
  • Specjalista ds. HR Bielsko-Biała
  • Bielsko-Biała - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    94 194
    16 894