Specjalista ds. Wdrożeń / Full-Stack Developer
  • Poznań
Poznań, Poznań, Greater Poland Voivodeship, Polska
DoxyChain
26. 9. 2024
Informacje o stanowisku

Kluczowe Informacje:

  • Stanowisko: Specjalista ds. Wdrożeń / Full-Stack Developer
  • Typ zatrudnienia: B2B / umowa o współpracę
  • Etat: min. 0.5 FTE
  • Widełki płacowe: Stawka godzinowa: od 100 PLN/h netto do 150 PLN/h netto

⭐ O firmie

DoxyChain to startup technologiczny, który zadebiutował w 2021 roku. Oferujemy enterprise’owe rozwiązanie SaaS, umożliwiające zarządzanie cyfrowymi certyfikatami, obiegiem dokumentów w firmach oraz bezpiecznym podpisywaniem elektronicznym. Wykorzystujemy technologię blockchain jako trwały nośnik danych, co zapewnia wysoki poziom bezpieczeństwa przechowywanych dokumentów oraz integralność operacji wykonywanych na nich.

Przyszłość mikropoświadczeń

Stworzoną technologię wykorzystujemy w mikropoświadczeniach, które mają potencjał, by zrewolucjonizować edukację oraz inne sektory w nadchodzących latach. Są to certyfikaty potwierdzające zdobycie konkretnych umiejętności lub osiągnięć, które można zdobywać na różnych etapach nauki lub kariery. Ich przyszłość wiąże się z większą elastycznością w zdobywaniu kwalifikacji, umożliwiając uzyskiwanie potwierdzeń umiejętności w znacznie krótszym czasie niż tradycyjne dyplomy. To otwiera drzwi dla osób, które chcą szybko dostosować się do zmieniających się wymagań rynku pracy.

Dzięki technologii blockchain, mikropoświadczenia są bardziej dostępne i wiarygodne, co umożliwi ich szerokie zastosowanie w edukacji, programach szkoleniowych oraz przy wystawianiu różnego typu poświadczeń w wielu sektorach biznesowych. Zarówno studenci, jak i profesjonaliści zyskają łatwiejszy sposób na udowodnienie swoich kompetencji, co przyspieszy proces rekrutacji i zwiększy mobilność zawodową.

Jak pracujemy?

Osoba na tym stanowisku będzie pracować bezpośrednio z CEO i CTO. Do codziennej komunikacji używamy aplikacji Slack, a do zarządzania zadaniami korzystamy z narzędzi takich jak ClickUp.

Opis roli

Poszukujemy utalentowanego, doświadczonego developera, który chce się rozwijać razem z nami i jest zaangażowany w podejmowane przez siebie projekty. Dołączając do naszego zespołu, będziesz odpowiedzialny za rozwój platformy DoxyChain. Ważną cechą tego stanowiska jest chęć do rozwoju oraz praca w dynamicznym zespole, który nie boi się wyznaczać standardów.

Wymagania

Kluczowe

  • umiejętność pracy z klientem
  • obsługa tech klienta w procesie przedwdrożeniowym
  • wdrożenie klienta
  • Dla dodatkowych zadań technicznych:
  • backend: java, scala, kafka, postgresql, mongodb, akka
  • front: react, znajomość frameworków frontendowych.
  • Biegłość w popularnych językach programowania stosowanych w pełnym stosie technologicznym
  • min. 3 lata doświadczenia,
  • doświadczenie w pracy w architekturze mikroserwisowej,
  • (nice to have) doświadczenie w pracy z systemami rozproszonymi.

Zakres obowiązków

Udział w procesie wdrożeniowym:

  • Udział w spotkaniach technicznych z klientami oraz umiejętność prowadzenia rozmów technicznych bez skrępowania.
  • Zaangażowanie w spotkania pre-sales’owe przed podpisaniem umowy właściwej.
  • Współpraca z liderami technicznymi, architektami i partnerami klientów w celu planowania i dostarczania udanych wdrożeń projektów.
  • Współpraca przy projektach wdrażania i migracji skierowanych do klientów, obejmująca wyszukiwanie usług, ocenę, planowanie i realizację.
  • Przejście przez pełen proces integracji systemów (dokumentacja API).
  • Prowadzenie i aktualizacja dokumentów wymagań produktu (API) we współpracy z odpowiednimi zespołami (np. inżynierami, menedżerami programów, UX) podczas projektowania i rozwoju produktu, aby przekształcić API w cele i kluczowe wyniki (OKR).

Kluczowe cechy charakteru

  • team-player,
  • terminowość,
  • analityczny sposób rozwiązywania problemów,
  • chęć rozwoju,
  • umiejętność odnajdowania się w ciągle zmieniającym się środowisku (fast-paced env),
  • świetne zdolności organizacyjne oraz komunikacyjne.

Oferujemy

  • Niekorporacyjna atmosfera, pełna otwartości na innowacje, usprawnienia, pracę zespołową oraz podejście oparte na wykorzystaniu konkretnych danych.
  • Praca zdalna.
  • Sprzęt i system, który lubisz: MacBook / Dell, Windows / Linux / macOS. Możesz również pracować na własnym sprzęcie, jeśli wolisz.

Podsumowanie:

Poszukujemy dynamicznego i komunikatywnego specjalisty ds. wdrożeń z doświadczeniem jako full-stack developer. Osoba na tym stanowisku będzie kluczowym ogniwem w procesie wdrożeniowym – od spotkań wstępnych z klientem, przez integrację, aż po realizację zadań frontendowych.

Kontakt z DoxyChain: marcin.lorenc@doxychain.com

  • Praca Poznań
  • Specjalista ds. Sprzedaży Poznań
  • Specjalista ds. Zakupów Poznań
  • Specjalista ds. marketingu Poznań
  • Specjalista ds. ofertowania Poznań
  • Specjalista ds. Zarządzania Poznań
  • Specjalista ds. Eksportu Poznań
  • Specjalista ds. transportu Poznań
  • Specjalista ds. HR Poznań
  • Specjalista ds. turystyki Poznań
  • Specjalista ds. Zaopatrzenia Poznań
  • Poznań - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    109 035
    19 836