Specjalista ds. Warunków Kontraktowych
  • Toruń
Toruń, Toruń, kujawsko-pomorskie, Polska
ONDE S.A.
9. 6. 2024

Twój zakres obowiązków

  • analiza dokumentacji kontraktowej oraz śledzenie sytuacji na budowie pod kątem wystąpienia ewentualnych roszczeń finansowych i terminowych,
  • opracowywanie korespondencji w zakresie roszczeń, zmian i robót dodatkowych na kontraktach na roboty budowlane,
  • współpraca z kierownikami robót i projektantami w zakresie pozyskiwania i gromadzenia dokumentacji niezbędnej do opracowania wystąpień do Inwestora,
  • udział w negocjacjach z Inwestorem w zakresie zmian i roszczeń,
  • wsparcie merytoryczne zespołu zarządzającego na budowie w zakresie stosowania warunków kontraktowych i przeciwdziałania ryzykom kontraktowym.

Nasze wymagania

  • gotowość do pracy stacjonarnej w Toruniu,
  • wykształcenie wyższe (mile widziane techniczne),
  • preferowane 2-letnie doświadczenie w administrowaniu inwestycji budowlanych/zarzadzaniu roszczeniami lub pokrewnej dziedzinie,
  • doświadczenie w opracowywaniu pisemnych stanowisk i korespondencji kontraktowej,
  • dobra znajomość pakietu MS Office (w szczególności programów Word i Excel),
  • umiejętność myślenia analitycznego, dbałość o szczegóły,
  • prawo jazdy kat. B.
  • znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym obsługę kontraktów.

To oferujemy

  • pracę w zespole ludzi, którzy lubią to, co robią :)
  • atrakcyjne warunki zatrudniania, adekwatne do posiadanego doświadczenia;
  • narzędzia pracy pozwalające na komfortowe wykonywanie zadań;
  • możliwości rozwoju zawodowego w postaci udziału w szkoleniach, konferencjach i dzięki współpracy z ekspertami branży OZE
  • partnerską atmosferę współpracy, opartą na dobrych relacjach;
  • co jeszcze? Porozmawiajmy!

  • Praca Toruń
  • Specjalista ds. Sprzedaży Toruń
  • Specjalista ds. Zakupów Toruń
  • Specjalista ds. marketingu Toruń
  • Specjalista ds. ofertowania Toruń
  • Specjalista ds. Zarządzania Toruń
  • Specjalista ds. Eksportu Toruń
  • Specjalista ds. transportu Toruń
  • Specjalista ds. HR Toruń
  • Specjalista ds. turystyki Toruń
  • Specjalista ds. Zaopatrzenia Toruń
  • Toruń - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    85 605
    15 914