Specjalista ds. Uzgodnień
  • Łódź
Łódź, Łódź, Łódzkie, Polska
FCA S.A
20. 9. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Będziesz odpowiedzialny/a za prowadzenie rozmów z właścicielami gruntów, na których przewidywane jest zaprojektowanie oraz instalacja sieci światłowodowych

  • Zadbasz o zebranie niezbędnych podpisów na oświadczeniach oraz umowach z właścicielami gruntów w ramach uzgodnień trasy projektowanej sieci telekomunikacyjnej.

  • Na co dzień będziesz współpracować z projektantami w zakresie lokalnych wizji i uzgodnień.

WYMAGANIA:
  • Dyspozycyjność min 4 dni w tygodniu (w elastycznych godzinach)

  • Chęć do nauki i zaangażowanie w powierzone zadania

  • Opowiedzialność za realizację swoich zadań

  • Umiejętność dobrej organizacji pracy

  • Czynne prawo jazdy kategorii B

OFERUJEMY:
  • Samodzielne stanowisko dające swobodę organizowania czasu pracy

  • Wsparcie merytoryczne i organizacyjne

  • Perspektywę rozwoju zawodowego

  • Benefity pozapłacowe: dofinansowanie do karty multisport, prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe

  • Praca Łódź
  • Specjalista ds. Zakupów Łódź
  • Specjalista ds. marketingu Łódź
  • Specjalista ds. ofertowania Łódź
  • Specjalista ds. Zarządzania Łódź
  • Specjalista ds. Eksportu Łódź
  • Specjalista ds. transportu Łódź
  • Specjalista ds. HR Łódź
  • Specjalista ds. turystyki Łódź
  • Specjalista ds. Zaopatrzenia Łódź
  • Specjalista ds. finansów Łódź
  • Łódź - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    115 225
    21 045