Specjalista ds. Utrzymywania Sieci - Nowy Sącz
  • Nowy Sącz
Nowy Sącz, Nowy Sącz, Polska
Solutions 30 Holding Sp. z.o.o
23. 3. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska

Sirtel sp. z o.o. - firma telekomunikacyjna o ustabilizowanej pozycji na rynku. w 2022 r. dołączyliśmy do grupy Solutions30.

Solutions 30 jest liderem świadczonych usług na rynku europejskim. Dzięki rozległej sieci wsparcia oraz optymalnemu systemowi i procesom zarządzania tą siecią, dostarczamy odpowiednie rozwiązania problemów technologicznych klientów, czyniąc to zarówno efektownie, jak i efektywnie.

W związku z dynamicznym rozwojem spółki Sirtel aktualnie poszukujemy osoby na stanowisko: Specjalista ds. Utrzymywania Sieci

Miejsce pracy: Nowy Sącz

Do Twoich obowiązków należeć będzie:

• pomoc w znalezieniu usterek i usuwanie awarii na Stacjach Bazowych Telefonii Komórkowej (wymiany uszkodzonych modułów lub inne drobne naprawy zarówno na poziomie gruntu, w pomieszczeniach, jak i na wysokości)

• raportowanie wykonanych prac

Wymagania stanowiska

• sumienność i zdyscyplinowanie

• brak przeszkód do pracy na wysokości

• prawo jazdy kat. B oraz doświadczenia w prowadzeniu samochodu

• znajomość obsługi komputera (Windows, Office)

Dodatkowym atutem będzie:

• doświadczenie w pracy na wysokości

• doświadczenie w branży telekomunikacyjnej

• znajomość języka angielskiego

• uprawnienia SEP

Oferujemy

• stabilne zatrudnienie – umowa o pracę

• narzędzia niezbędne do wykonywania pracy (m.in. samochód służbowy, telefon, laptop)

• poznanie najnowszych technologii w Telekomunikacji

• opiekę medyczną i możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego

  • Praca Nowy Sącz
  • Specjalista ds. Sprzedaży Nowy Sącz
  • Specjalista ds. telekomunikacji Nowy Sącz
  • Specjalista ds. PR Nowy Sącz
  • Specjalista ds. ofertowania Nowy Sącz
  • Specjalista ds. Zarządzania Nowy Sącz
  • Specjalista ds. Eksportu Nowy Sącz
  • Specjalista ds. transportu Nowy Sącz
  • Specjalista ds. HR Nowy Sącz
  • Specjalista ds. turystyki Nowy Sącz
  • Specjalista ds. Zaopatrzenia Nowy Sącz
  • Nowy Sącz - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    116 469
    19 551