Specjalista ds. Utrzymywania Sieci - Lublin
  • Lublin
Lublin, Lublin, Polska
Solutions 30 Holding Sp. z.o.o
23. 3. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska

Sirtel sp. z o.o. - firma telekomunikacyjna o ustabilizowanej pozycji na rynku. w 2022 r. dołączyliśmy do grupy Solutions30.
Solutions 30 jest liderem świadczonych usług na rynku europejskim. Dzięki rozległej sieci wsparcia oraz optymalnemu systemowi i procesom zarządzania tą siecią, dostarczamy odpowiednie rozwiązania problemów technologicznych klientów, czyniąc to zarówno efektownie, jak i efektywnie.
W związku z dynamicznym rozwojem spółki Sirtel aktualnie poszukujemy osoby na stanowisko: Specjalista ds. Utrzymywania Sieci
Miejsce pracy: KATOWICE/KRAKÓW/RZESZÓW/POZNAŃ/ZIELONA GÓRA/LUBLIN
Do Twoich obowiązków należeć będzie:
• pomoc w znalezieniu usterek i usuwanie awarii na Stacjach Bazowych Telefonii Komórkowej (wymiany uszkodzonych modułów lub inne drobne naprawy zarówno na poziomie gruntu, w pomieszczeniach, jak i na wysokości)
• raportowanie wykonanych prac

Wymagania stanowiska

• sumienność i zdyscyplinowanie
• brak przeszkód do pracy na wysokości
• prawo jazdy kat. B oraz doświadczenia w prowadzeniu samochodu
• znajomość obsługi komputera (Windows, Office)
Dodatkowym atutem będzie:
• doświadczenie w pracy na wysokości
• doświadczenie w branży telekomunikacyjnej
• znajomość języka angielskiego
• uprawnienia SEP

Oferujemy

• stabilne zatrudnienie – umowa o pracę
• narzędzia niezbędne do wykonywania pracy (m.in. samochód służbowy, telefon, laptop)
• poznanie najnowszych technologii w Telekomunikacji
• opiekę medyczną i możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego

  • Praca Lublin
  • Specjalista ds. Zakupów Lublin
  • Specjalista ds. marketingu Lublin
  • Specjalista ds. ofertowania Lublin
  • Specjalista ds. Zarządzania Lublin
  • Specjalista ds. Eksportu Lublin
  • Specjalista ds. transportu Lublin
  • Specjalista ds. HR Lublin
  • Specjalista ds. turystyki Lublin
  • Specjalista ds. Zaopatrzenia Lublin
  • Specjalista ds. finansów Lublin
  • Lublin - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    120 536
    20 228