Specjalista ds. Utrzymania Ruchu
  • Gutowo Małe, k. Wrześni
wielkopolskie, Gutowo Małe, k. Wrześni, wielkopolskie, Polska
SIGVARIS S.A.
28. 8. 2024

SIGVARIS S.A. należy do szwajcarskiej firmy SIGVARIS GROUP, który jest światowym liderem w produkcji medycznej odzieży uciskowej.

Obecnie do Zespołu Utrzymania Ruchu poszukujemy kandydatów na stanowisko:
Twój zakres obowiązków:

  • Przygotowanie maszyn dziewiarskich do pracy
  • Zapewnianie utrzymania ruchu maszyn i urządzeń w Dziale Łańcucha Dostaw i Infrastruktury w powierzonym zakresie
  • Bieżące naprawy i regulacje maszyn oraz urządzeń używanych w procesie produkcyjnym
  • Przeprowadzanie konserwacji maszyn i urządzeń zgodnie z obowiązującymi instrukcjami, wymaganiami producentów i gwarancji
  • Przeprowadzanie okresowych przeglądów maszyn i urządzeń zgodnie z harmonogramem
  • Współpraca z serwisami zewnętrznymi i Urzędem Dozoru Technicznego
  • Instalacja, demontaż, obsługa i regulacja maszyn i urządzeń
  • Zapewnianie części zamiennych i efektywne nimi gospodarowanie
  • Wsparcie Działu Produkcji w zakresie obsługi maszyn i urządzeń

Od kandydatów oczekujemy:

  • Wykształcenie min. średnie o kierunku mechanika, automatyka lub podobne
  • Minimum 1-2 letnie doświadczenie w utrzymaniu ruchu maszyn produkcyjnych
  • Umiejętność serwisowania, konserwacji i napraw maszyn i urządzeń produkcyjnych
  • Znajomość rysunku technicznego, czytania dokumentacji technicznej, schematów elektrycznych
  • Umiejętność obsługi sprzętu technicznego i mierników
  • Wiedza z zakresu tworzenia instalacji elektrycznych
  • Umiejętność obsługi sprzętu technicznego i mierników używanych przy tworzeniu, serwisowaniu i naprawie instalacji elektrycznych
  • Znajomość zasad BHP dotyczących funkcjonowania maszyn i instalacji

Kandydatom oferujemy:

  • Oferujemy pełne wsparcie we wdrożeniu i poznaniu procesów produkcyjnych i technologicznych
  • Przygotowany plan wdrożenia na pierwsze tygodnie pracy
  • Stabilne zatrudnienie w nowoczesnej międzynarodowej, organizacji z wyróżnieniem Best Quality Employer 2023
  • Umowę o pracę i system premiowy
  • Pakiet socjalny: ubezpieczenie grupowe, pakiet medyczny, dofinansowanie wypoczynku

  • Praca wielkopolskie
  • wielkopolskie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 929
    20 567