Specjalista ds. Utrzymania Ruchu
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, mazowieckie, Polska
ArcelorMittal Poland
2. 5. 2024

16938

Obowiązki

  • prowadzenie remontów okresowych zgodnie z ustalonym harmonogramem,
  • prowadzenie bieżących przeglądów maszyn i urządzeń,
  • instalacja nowych urządzeń,
  • nadzór techniczny nad powierzonym obszarem,
  • organizacja pracy podległemu zespołowi techników,
  • tworzenie planów prewencyjnych,
  • prowadzenie diagnostyki oraz analiz powstałych awarii,
  • prowadzenie gospodarki materiałowej oraz remontowej w podległym obszarze z nadzorowaniem pracy podwykonawców.

Wymagania

  • wykształcenie wyższe techniczne (preferowane kierunki: mechatronika, mechanika i budowa maszyn, inżynieria produkcji lub pokrewne),
  • minimum 2 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej w dziale UR – warunek konieczny,
  • doświadczenie w zarządzaniu grupą pracowników,
  • znajomość języka angielskiego co najmniej w stopniu komunikatywnym,
  • umiejętność pracy pod presją czasu i podejmowania szybkich decyzji.

Oferujemy

  • praktyczna znajomość metodologii WCM w odniesieniu do działu UR,
  • uprawnienia energetyczne w zakresie dozoru oraz eksploatacji instalacji energetycznych,
  • wiedza teoretyczna i praktyczna dot. technologii uzdatniania wody w przemyśle.

Źródło: ArcelorMittal/Praca

  • Praca Warszawa
  • Pracownik utrzymania ruchu Warszawa
  • Specjalista ds. telekomunikacji Warszawa
  • Specjalista ds. PR Warszawa
  • Specjalista ds. Sprzedaży Warszawa
  • Specjalista ds. Zakupów Warszawa
  • Specjalista ds. marketingu Warszawa
  • Specjalista ds. ofertowania Warszawa
  • Specjalista ds. Zarządzania Warszawa
  • Specjalista ds. Eksportu Warszawa
  • Specjalista ds. transportu Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    116 342
    18 692