Specjalista ds. Utrzymania Ruchu
  • Tarczyn
Tarczyn, Tarczyn, Masovian Voivodeship, Polska
RTV EURO AGD
10. 10. 2024

Miejsce pracy: Sokołów (pow. pruszkowski)

Twój zakres obowiązków

  • Zapewnienie pełnej sprawności technicznej infrastruktury magazynowej,
  • Techniczny nadzór nad flotą wózków jezdniowych,
  • Techniczny nadzór nad pomieszczeniami akumulatorowni,
  • Drobne naprawy, przeglądy i rekonfiguracje regałów wysokiego składowania,
  • Drobne naprawy infrastruktury magazynowej,
  • Wydawanie, zamawianie i ewidencja środków ochrony indywidualnej i odzieży roboczej.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie min. średnie techniczne,
  • Min. 1 rok doświadczenia zawodowego,
  • Uprawnienia do obsługi wózków jezdniowych (UDT),
  • Gotowość do pracy III-zmianowej: 6:00-14:00, 14:00-22:00, 22:00-6:00,
  • Mile widziane uprawnienia SEP E 1KV (eksploatacja).

To oferujemy

  • Stabilną pracę w oparciu o umowę o pracę,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie,
  • Bezpłatną, prywatną opiekę medyczną,
  • Bezpłatny transport do miejsca pracy z Centrum Warszawy,
  • Pakiet świadczeń dodatkowych,
  • Przyjazną atmosferę w pracy.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • kawa / herbata
  • parking dla pracowników

Pod jednym z najbardziej charakterystycznych brandów na polskim rynku, od 1990 roku zajmujemy się sprzedażą elektroniki użytkowej i sprzętu AGD w Polsce. Jako RTV EURO AGD działamy w modelu omnichannel, oferując zaawansowane technologicznie produkty za pośrednictwem ponad 300 sklepów stacjonarnych w całej Polsce, dwóch sklepów internetowych, w tym sklepu nr 1 na polskim rynku – euro.com.pl. Sprzedaż i obsługę prowadzimy także przez własny Contact Center w Lublinie, a także 15 Centrów Logistycznych na terenie całego kraju. Na nasze potrzeby, w Sokołowie pod Warszawą powstał jeden z największych parków dystrybucyjnych dla handlu tradycyjnego i e-commerce na rynku europejskim.

  • Praca Tarczyn
  • Tarczyn - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    106 572
    18 690