Specjalista ds. Utrzymania Relacji
  • Łódź
Łódź, Łódź, Województwo łódzkie, Polska
Polenergia Fotowoltaika
16. 9. 2024
Informacje o stanowisku

Zakres obowiązków:

  • Stały, posprzedażowy kontakt z klientami firmy
  • Przeprowadzanie ankiet satysfakcji z procesów sprzedaży i obsługi klientów firmy
  • Praca nad rozwojem programu lojalnościowego firmy
  • Umawianie potencjalnych klientów na spotkania z doradcami, którzy wyrazili chęć udziału w programie lojalnościowym

Wymagania:

  • Obsługa klienta (w szerokim ujęciu), minimum 3 miesiące
  • Umiejętność budowania pozytywnych relacji
  • Dobra znajomość pakietu MS Office
  • Umiejętność pracy w zespole

Co oferujemy:

  • Stabilny system wynagrodzenia z pensją podstawową oraz premią
  • Konkursy, które napędzają do działania, a dodatkowo zasilają portfel :)
  • Na swojego Managera zawsze możesz liczyć
  • Fantastyczny zespół, niepowtarzalna energia i mądre zarządzanie ludźmi
  • Pracę w stałych godzinach w biurze
  • Możliwość rozwoju w najbardziej “gorącej” branży, stabilnej organizacji, będącej absolutnym liderem rynku

  • Praca Łódź
  • Specjalista ds. Sprzedaży Łódź
  • Specjalista ds. Zakupów Łódź
  • Specjalista ds. marketingu Łódź
  • Specjalista ds. ofertowania Łódź
  • Specjalista ds. Zarządzania Łódź
  • Specjalista ds. Eksportu Łódź
  • Specjalista ds. transportu Łódź
  • Specjalista ds. HR Łódź
  • Specjalista ds. turystyki Łódź
  • Specjalista ds. Zaopatrzenia Łódź
  • Łódź - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584