Specjalista ds. Utrzymania Obiektu
  • Pruszków
Pruszków, Pruszków, mazowieckie, Polska
Gi Group Poland S.A.
7. 5. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

Dla jednego z naszych klientów z branży serwisowej poszukujemy kandydatów na stanowisko Specjalisty ds. Utrzymania Obiektu

Miejsce Pracy: Stary Sękocin

Obowiązki:

  • Utrzymywanie obiektu w odpowiednim stanie technicznym
  • Nadzorowanie prawidłowego użytkowania urządzeń
  • Konserwacja, przeglądy oraz remonty instalacji i urządzeń technicznych/magazynowych
  • Monitorowanie pracy powierzonych urządzeń, usuwanie awarii
  • Analiza awarii, symptomów oraz proponowanie/podejmowanie działań usprawniających

Wymagania:

  • Uprawnienia SEP do 1kV - warunek konieczny
  • Uprawnienia Energetyczne - warunek konieczny
  • Wykształcenie średnie
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • Umiejętności w zakresie naprawy i montażu urządzeń elektrycznych,  pneumatycznych, mechanicznych i hydraulicznych
  • Znajomość języka angielskiego
  • Znajomość Pakietu Office 365

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową
  • Długofalową współpracę
  • Wynagrodzenie do 7000 zł brutto

Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 2010

  • Praca Pruszków
  • Pruszków - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 655
    18 293