Specjalista ds. utrzymania infrastruktury
  • Katowice
Katowice, Katowice, śląskie, Polska
Dekra Praca Sp. z o.o.
16. 8. 2024

Twój zakres obowiązków

  • Zarządzanie firmami zewnętrznymi w obszarze utrzymania sieci
  • Zarządzanie utrzymaniem infrastruktury elektrycznej i środowiska technicznego
  • Planowanie, zlecanie, akceptacja przeglądów PBE i urządzeń infrastruktury pasywnej w sieciach MNO
  • Zlecanie prac, napraw i usług specjalistycznych oraz ich obsługa
  • Opiniowanie dokumentacji projektowej, odbiory prac budowlano elektrycznych i instalacji środowiska technicznego
  • Aktualizacja baz danych dotyczących infrastruktury i środowiska technicznego
  • Prowadzenie gospodarki magazynowej na rzecz realizacji zadań przez firmy podwykonawcze

Wymagania pracodawcy

  • Umiejętność tworzenia raportów, kosztorysów, analiz, korzystania z systemów baz danych
  • Znajomość branży elektrycznej i budowlanej będzie dużym atutem
  • Umiejętność koordynowania prac wykonywanych przez innych współpracowników i podwykonawców
  • Doświadczenie w rozmowach i współpracy z kontrahentami/dostawcami
  • Systematyczność, samodzielność, umiejętność rozwiązywania problemów, efektywne działanie w stresie i pod presją czasu
  • Dobra komunikacja, umiejętność pracy w zespole
  • Aktywne prawo jazdy kat. B
  • Gotowość do pracy w delegacjach
  • Brak przeciwskazań do pracy na wysokości

Pracodawca oferuje

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę bądź kontrakt B2B
  • Pracę od poniedziałku do piątku w systemie hybrydowym
  • Zdobycie doświadczenia w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku współpracującej z największymi operatorami telekomunikacyjnymi
  • Możliwość przystąpienia do prywatnej opieki medycznej
  • Możliwość z korzystania z firmowych zniżek w programie Multisport
  • Sprzęt niezbędny do wykonywania pracy na danym stanowisku
  • Możliwość korzystania z auta służbowego w czasie pracy

Praca na terenie śląska, a także wyjazdy służbowe w okolice Warszawy i Rzeszowa.

  • Praca Katowice
  • Specjalista ds. telekomunikacji Katowice
  • Specjalista ds. PR Katowice
  • Specjalista ds. Sprzedaży Katowice
  • Specjalista ds. ofertowania Katowice
  • Specjalista ds. Zarządzania Katowice
  • Specjalista ds. Eksportu Katowice
  • Specjalista ds. transportu Katowice
  • Specjalista ds. HR Katowice
  • Specjalista ds. turystyki Katowice
  • Specjalista ds. Zaopatrzenia Katowice
  • Katowice - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    109 770
    20 536