Specjalista ds. utrzymania aplikacji IT
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, Województwo mazowieckie, Polska
Warta S.A
16. 9. 2024
Informacje o stanowisku

Twój zakres obowiązków:

  • opieka nad powierzonym oprogramowaniem w zakresie jego rozwoju i modyfikacji, bieżącego monitoringu, usuwania błędów, wprowdzania usprawnień wydajnościowych oraz dokumentowania zmian,
  • efektywna współpraca z Właścicielami biznesowymi oprogramowania oraz pracownikami innych wydziałów IT,
  • nadzór nad architekturą infrastruktury systemu oraz integracją z powiązanymi komponentami,
  • współdziałanie z dostawcami w przypadku oprogramowania zakupionego na zewnątrz firmy w testowaniu i wdrażaniu kolejnych wersji,
  • nadzorowanie umów serwisowych i utrzymaniowych,
  • współpraca z Analitykami, Administratorami oraz Developerami w zakresie planowania i wdrażania zmian w obszarze zarządzanej aplikacji.

Nasze wymagania:

  • doświadczenie przy wdrażaniu i utrzymaniu aplikacji informatycznych,
  • doświadczenie w zbieraniu i analizie wymagań dla nowych rozwiązań i zmian w systemach,
  • znajomość podstaw architektury systemów infromatycznych,
  • samodzielność w działaniu, zaangażowanie i odpowiedzialność,
  • dobrze rozwinięte umiejętności interpersonalne,
  • chęć rozwijania swoich umiejętności zawodowych,
  • bardzo dobra organizacja pracy własnej.

Mile widziane:

  • praktyczna znajomość narzędzi wspomagających monitoring lub pokrewnych : Kibana, Prometheus, Grafana, Nagios, Dynatrace,
  • znajomość paktyk DevOps oraz narzędzi wspierających typu Jenkins, Bitbucket, Postman, Jira, Confluence, znajomość SQL oraz praktyka w pracy z bazami danych, preferowane: Oracle / PostgreSQL.

To oferujemy:

pracę w systeme hybrydowym ( 1x w tygodniu w biurze),

pracę w renomowanej, stabilnie rozwijającej się firmie, w której:

  • relacje i sposób zarządzania oparte są na zaufaniu,
  • przełożeni nie mówią co masz robić, ale stawiają przed Tobą problemy, które należy rozwiązać,
  • współpracownicy naprawdę robią to co kochają i zawsze chętnie Ci o tym opowiedzą,
  • będziesz mógł nieustannie się doskonalić i poznawać nowe technologie,
  • współtworzenie dobrej atmosfery jest tak samo ważne jak pisanie dobrego kodu.

  • Praca Warszawa
  • Specjalista ds. bezpieczeństwa IT Warszawa
  • Specjalista ds. Sprzedaży Warszawa
  • Specjalista ds. Zakupów Warszawa
  • Specjalista ds. marketingu Warszawa
  • Specjalista ds. ofertowania Warszawa
  • Specjalista ds. Zarządzania Warszawa
  • Specjalista ds. Eksportu Warszawa
  • Specjalista ds. transportu Warszawa
  • Specjalista ds. HR Warszawa
  • Specjalista ds. turystyki Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584