Specjalista ds. umów (zamówienia publiczne)
  • Toruń
Toruń, Toruń, kujawsko-pomorskie, Polska
ONDE S.A.
6. 6. 2024

Twój zakres obowiązków

  • weryfikacja umów z zamawiającymi w zamówieniach publicznych
  • przygotowywanie i negocjowanie umów podwykonawczych
  • sporządzanie wzorów umów obowiązujących w spółce
  • przygotowywanie papierowych/elektronicznych wersji umów i nadzór nad ich obiegiem
  • archiwizowanie umów w systemach firmy, w rejestrach umów i w archiwum
  • ścisła współpraca z innymi działami firmy
  • inne zadania zlecone przez przełożonego

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe prawnicze
  • minimum dwuletnie doświadczenie na podobnym stanowisku
  • samodzielność i bardzo dobra organizacja pracy
  • wielozadaniowość
  • uważność
  • gotowość do nauki i otwartość na współpracę na różnych poziomach
  • bardzo dobra znajomość programów z pakietu MS Office w szczególności edytorów tekstów i arkuszy kalkulacyjnych, formatowania dokumentów itp.
  • dobra/bardzo dobra znajomość j. angielskiego
  • znajomość programu Webcon

To oferujemy

  • atrakcyjne warunki zatrudniania, adekwatne do posiadanego doświadczenia
  • możliwości rozwoju zawodowego w postaci udziału w szkoleniach, konferencjach i dzięki współpracy z ekspertami branży OZE
  • prywatna opieka medyczna, karta MultiSport, ubezpieczenie grupowe

  • Praca Toruń
  • Specjalista ds. finansów Toruń
  • Specjalista ds. telekomunikacji Toruń
  • Specjalista ds. PR Toruń
  • Specjalista ds. reklamy Toruń
  • Specjalista ds. Sprzedaży Toruń
  • Specjalista ds. Zakupów Toruń
  • Specjalista ds. marketingu Toruń
  • Specjalista ds. ofertowania Toruń
  • Specjalista ds. Zarządzania Toruń
  • Specjalista ds. Eksportu Toruń
  • Toruń - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    76 956
    15 055