Specjalista ds. umów cywilnoprawnych
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, mazowieckie, Polska
Praca.pl
4. 10. 2024

Główne zadania:

  • Opracowywanie i zarządzanie umowami cywilnoprawnymi.
  • Nadzór nad dokumentacją związaną z umowami.
  • Komunikacja z kontrahentami w językach polskim i angielskim.
  • Analiza aktualizacji przepisów prawnych i wprowadzanie innowacji.
  • Rozliczanie transakcji wynikających z umów.

Kwalifikacje:

  • Minimum średnie wykształcenie.
  • Znajomość zarządzania umowami cywilnoprawnymi.
  • Doświadczenie w administracji (min. 1 rok).
  • Podstawowa wiedza o prawie podatkowym i ubezpieczeniach.
  • Preferowane doświadczenie w systemie Płatnik.
  • Preferowane wyższe wykształcenie z finansów, rachunkowości lub prawa.
  • Znajomość oprogramowania kadrowo-płacowego.
  • Biegłość w języku angielskim (min. B2).
  • Biegłość w obsłudze pakietu Ms Office.
  • Precyzja, umiejętność pracy zgodnie z normami.
  • Umiejętność analizy i wyciągania wniosków.
  • Umiejętności komunikacyjne i orientacja na klienta.

Oferujemy:

  • Stabilną pracę na pełen etat w ramach umowy o pracę.
  • Możliwość pracy w prestiżowej uczelni z międzynarodowym uznaniem.
  • Opcja uczestnictwa w programach międzynarodowych.
  • Zniżki na studia w ALK i inne kursy.
  • Szkolenia i kursy językowe.
  • Dostęp do opieki medycznej oraz pakietu socjalnego.
  • Pracę w dobrze zlokalizowanym, nowoczesnym obiekcie.

  • Praca Warszawa
  • Specjalista ds. telekomunikacji Warszawa
  • Specjalista ds. PR Warszawa
  • Specjalista ds. Sprzedaży Warszawa
  • Specjalista ds. Zakupów Warszawa
  • Specjalista ds. marketingu Warszawa
  • Specjalista ds. ofertowania Warszawa
  • Specjalista ds. Zarządzania Warszawa
  • Specjalista ds. Eksportu Warszawa
  • Specjalista ds. transportu Warszawa
  • Specjalista ds. HR Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 407
    18 648