Specjalista ds. umów
  • Warszawa, Wola, ul. Skierniewicka 16/20
mazowieckie, Warszawa, Wola, ul. Skierniewicka 16/20, mazowieckie, Polska
Spravia sp. z o. o.
30. 5. 2024

Spravia to duża, stabilna i nowoczesna firma. Prowadzimy działalność deweloperską w największych aglomeracjach w Polsce: Warszawie, Poznaniu, Krakowie, Trójmieście i we Wrocławiu. Kapitał zakładowy spółki wynosi 657.333.000 zł. Od początku swej działalności w 1999 roku wybudowaliśmy ponad 18.600 mieszkań i lokali. Cieszymy się zaufaniem i opinią wiarygodnego dewelopera.

Tworząc osiedla mieszkaniowe, dbamy o to, aby swoją funkcjonalnością służyły nie tylko ich mieszkańcom, ale także społecznościom lokalnym. Szczególną wagę przykładamy do klasy projektów architektonicznych i planów mieszkań, jak również do jakości wykonania. Miarą jakości budowanych przez nas osiedli jest ich nagradzanie i wyróżnianie, w tym w prestiżowym konkursie „Budowa Roku”.

Zadania:

  • Sprawdzanie poprawności zapisów w treści umów pomiędzy Spółką a Dostawcami pod względem ich zgodności z Protokołami Negocjacyjnymi, harmonogramami i innymi dokumentami dostarczonymi przez Kierowników Kontraktów, Kierowników Budów i inne osoby zaangażowane w proces przetargowy
  • Sprawdzanie dokumentów dostarczonych przez Dostawców usług i materiałów pod względem zgodności z treścią umowy i procedurami wewnętrznymi firmy
  • W razie potrzeby udział w negocjacjach z Dostawcami
  • Sporządzanie wzorów procedur, pism i umów obowiązujących w dziale Construction Managment zgodnie z wytycznymi Dyrektora Technicznego
  • Kontrola nad obiegiem umów wewnątrz firmy i pomiędzy firmą a Dostawcami
  • Przygotowywanie papierowych wersji umów i nadzór nad ich obiegiem
  • Archiwizowanie umów w systemach firmy, w rejestrach umów i w archiwum
  • Ścisła współpraca z Działem Prawnym, Działem Construction Management i innymi działami firmy
  • Inne zadania zlecone przez przełożonego

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe – mile widziane prawnicze
  • Minimum dwuletnie doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Samodzielność i bardzo dobra organizacja pracy
  • Wielozadaniowość, uważność
  • Gotowość do nauki i otwartość na współpracę na różnych poziomach
  • Bardzo dobra znajomość programów z pakietu MS Office w szczególności edytorów tekstów i arkuszy kalkulacyjnych, formatowania dokumentów itp.
  • Dobra/bardzo dobra znajomość j. angielskiego
  • Mile widziane znajomość programów CRM i Webcon

  • Praca mazowieckie
  • mazowieckie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    52 730
    11 328